میانگین قیمت خرده فروشی آیفون به لطف آیفون 13 14 درصد افزایش یافته است

شرکت اطلاعات بازار نقطه مقابل امروز آخرین برآورد خود را منتشر کرد.

تقاضای شدید برای سری آیفون 12 و 13 مجهز به 5G به اپل کمک کرد تا رشد 14 درصدی در ASP کلی خود را به 825 دلار در سال 2021 ثبت کند. این برند همچنین توانست سهم خود را در بازارهای نوظهور کشورهای کلیدی مانند هند، تایلند، ویتنام و برزیل افزایش دهد. .

کانترپوینت ماه گذشته گزارش داد که اپل در اروپا از سامسونگ پیشی گرفته و به بالاترین سهم بازار خود در این منطقه دست یافته است. در حالی که میانگین رشد بازار گوشی های هوشمند اروپا 8 درصد بود، اپل شاهد افزایش 25 درصدی سهم بود.

اپل 44 درصد از کل درآمد جهانی گوشی های هوشمند را به خاطر تقاضای زیاد و ASP که به 825 دلار رسید، به دست آورد.

بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده توسط سرویس نظارت بازار کانترپوینت، درآمد بازار جهانی گوشی های هوشمند در سال 2021 به بیش از 448 میلیارد دلار رسید. با وجود اینکه کمبود قطعات و محدودیت‌های COVID-19 همچنان زنجیره تامین را در سراسر جهان مختل می‌کند، نسبت به سال قبل 7 درصد و در سه ماهه 20 درصد افزایش داشت.

میانگین قیمت فروش (ASP) گوشی‌های هوشمند نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش یافته و به 322 دلار رسیده است، که عمدتاً به دلیل سهم بیشتر تلفن‌های هوشمند 5G است که ASP بسیار بالاتری نسبت به مدل‌های 4G دارند و همچنین به دلیل عرضه موفقیت‌آمیز آیفون توسط اپل. 13 دستگاه.

درآمد اپل از آیفون با رشد 35 درصدی نسبت به سال قبل به 196 میلیارد دلار در سال 2021 رسید. این درآمد 44 درصد از کل درآمد جهانی گوشی های هوشمند در سال 2021 را به خود اختصاص داد.Source link

بخش آیفون 13 9to5mac فارسی

علیرغم کمبود قطعات، بازار گوشی های هوشمند سالیانه 7 درصد رشد کرد و اپل با اختلاف بیشترین سهم را از آن خود کرد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


میانگین قیمت فروش آیفون (ASP) در سال گذشته شاهد رشد دو رقمی بود و نسبت به سال گذشته 14 درصد افزایش داشت. محبوبیت آیفون 13 محرک اصلی بوده و به رشد بازار جهانی گوشی های هوشمند کمک کرده است تا درآمد سالانه 448 میلیارد دلاری را ثبت کند.

عکس: Phuc Khang Mobile/پاشیدن

سامسونگ با درآمد کل گوشی های هوشمند 72 میلیارد دلار و ASP تنها 263 دلار در رتبه دوم قرار گرفت. پس از آنها Oppo (که اکنون شامل OnePlus است)، شیائومی و ویوو قرار دارند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: