نحوه تعویض بند اپل واچ


چه به تازگی اولین اپل واچ خود را دریافت کرده باشید و چه بخواهید برای اولین بار باند خود را تعویض کنید، این ساعت بر خلاف هر ساعت دیگری است. برای تغییر باند اپل واچ مراحل را دنبال کنید.

علاوه بر میزبان گزینه های دسته اول اپل واچ، گزینه های مقرون به صرفه فراوانی در آمازون وجود دارد. با این حال، مهم نیست که به کدام باند تغییر دهید، این فرآیند برای همه مدل‌های اپل واچ یکسان است (به استثنای مدل‌های باند لینک).

نحوه تعویض بند اپل واچ

  1. اپل واچ خود را بردارید اگر دستبند قبلاً خاموش است، آن را خاموش یا جدا کنید – برای دستبندهای پیوند، یک نقطه میانی برای قطع پیوندها پیدا کنید
  2. در حالی که پشت اپل واچ خود رو به بالا است، یکی از دکمه‌های آزاد کردن باند را فشار دهید و نگه دارید دکمه استوانه ایس بالا و پایین سنسور ضربان قلب
    • نکته: از تصویر کوچک خود استفاده کنید با همان دستی که ساعت شما را می گیرد
  3. با دست آزاد دستبند خود را بلغزانید
  4. این کار را برای قسمت دوم نوار خود تکرار کنید
  5. برای گروه جدید، یکی از بخش ها را بکشید تا صدای کلیک بشنوید – متن پشت دستبند باید رو به شما باشد
  6. نیمه دوم نوار را بلغزانید تا صدای کلیک بشنوید
نحوه تعویض بند اپل واچ 2

اگر وقتی بند اپل واچ خود را وارد می‌کنید صدای کلیکی نمی‌شنوید، آن را چند بار به جلو و عقب از نقطه مرکزی عبور دهید تا این کار را انجام دهید.

پیکربندی پیش فرض اپل واچ به این صورت است که Digital Crown در سمت راست قرار دارد. بسته به ترجیحات شما یا مچی که ساعت خود را می پوشید، می تواند در سمت چپ باشد. می‌توانید با رفتن به تنظیمات Apple Watch > General > Orientation، این مورد را سفارشی کنید.

اکثر بندهای اپل واچ به گونه ای طراحی شده اند که با سمت کوتاه تر به بالا و سمت بلندتر به سمت پایین پوشیده شوند (اگرچه در اینجا هیچ درست یا غلطی وجود ندارد). به خاطر داشته باشید که Digital Crown شما در کدام سمت قرار دارد تا به شما کمک کند به یاد بیاورید کوتاه ترین و طولانی ترین قسمت های نوار را کجا قرار دهید.

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

برای کمک بیشتر به استفاده بیشتر از دستگاه های Apple خود، راهنمای مفید ما و مقالات زیر را بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی