نحوه تماشای اسکار در آیفون، اپل تی وی، وب و موارد دیگر


نود و چهارمین دوره جوایز اسکار برای امروز یکشنبه 27 مارس برنامه ریزی شده است. بیایید ببینیم چگونه اسکار 2022 را در آیفون، اپل تی‌وی، وب و غیره تماشا کنیم.

پس از چندین سال بدون میزبان، اسکار 94 میزبان رجینا هال، امی شومر و واندا سایکس خواهد بود. تهیه کننده ویل پکر هیجان خود را برای این سه نفر به اشتراک گذاشت و کنایه زد که نمایش “سورپرایزهای زیادی” خواهد داشت.

«نمایش امسال با هدف متحد کردن تماشاگران سینما است. این در مورد این است که ما سه زن از پویاترین و خنده دارترین زنان را با سبک های کمدی بسیار متفاوت انتخاب کرده ایم. می‌دانم لذتی که رجینا، امی و واندا خواهند داشت برای مخاطبان ما نیز ترجمه خواهد شد. شگفتی های زیادی در فروشگاه! انتظار غیر منتظره را داشته باشید!

مجریان جوایز شامل هالی بری، جان تراولتا، اوما تورمن، لیدی گاگا، زوئه کراویتز، آنتونی هاپکینز، جیمی لی کرتیس، ساموئل ال جکسون، شان “دیدی” کامبز و بسیاری دیگر خواهند بود.

گروه اسکار توسط آدام بلکستون، کارگردان موسیقی با تراویس بارکر درامز Blink-182، همراه با «شیلا ای.» نوازنده سازهای کوبه ای و خواننده و رابرت گلاسپر، پیانیست ژانر رهبری خواهد شد. DJ D-Nice و گروه آواز The Samples نیز در مراسم اهدای جوایز اجرا خواهند کرد.

نحوه تماشای اسکار در iPhone، iPad، Mac، Apple TV، وب

چه زمانی

  • یکشنبه 27 اسفند
    • 6:30 بعد از ظهر به وقت شرقی / 3:30 بعد از ظهر PT – فرش قرمز و پوشش قبل از نمایش
    • 8:00 عصر به وقت شرقی / 5:00 بعد از ظهر PT – زمان شروع رسمی

محل تماشای اسکار

  • ABC اسکار را پخش می کند
  • شما همچنین می توانید در برنامه ABC iOS یا ABC.com (اتصال به ارائه دهنده تلویزیون الزامی است)
  • اگر کابل ندارید:

نامزدها

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

تصویر بالا از طریق Oscars.org

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی