نحوه تماشای رویداد آیفون 14

برای بررسی عمیق‌تر به‌روزرسانی‌ها و تغییرات مورد انتظار در آیفون 14، راهنمای ما را بررسی کنید:

نحوه تماشای رویداد 1 آیفون 14

از اینکه راهنمای ما در مورد نحوه تماشای رویداد آیفون 14 را مطالعه کردید متشکریم!

تغییرات و ارتقاهای مورد انتظار در سری آیفون 14 شامل یک بریدگی قرص شکل جدید جایگزین بریدگی، بهبود دوربین، اندازه های جدید، افزایش قیمت احتمالی و موارد دیگر است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


همراه با اعلام رویداد “Far out”، اپل یک تجربه AR پنهان و منظم را در نظر گرفت و حتما والپیپرهای شیک رویداد آیفون 14 را بررسی کنید.

نحوه تماشای رویداد آیفون 14

رویداد آیفون 14 اپل برای 7 سپتامبر در ساعت 10 صبح PT / 13:00 به وقت شرقی برنامه ریزی شده است. در کنار سری جدید آیفون، انتظار داریم اپل واچ سری 8، مدل جدید ساعت پرو و ​​موارد دیگر رونمایی شود. در اینجا چندین راه برای تماشای رویداد آیفون 14 در هر دستگاهی وجود دارد.

رویداد “Far out” آیفون 14 و اپل واچ سری 8 برای 7 سپتامبر در ساعت 10 صبح به وقت PT / 13:00 به وقت شرقی برنامه ریزی شده است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بیشتر منتظر چه چیزی در رویداد “Far out” هستید؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

iOS 16 با تعداد زیادی ویژگی و تغییرات جدید مانند سفارشی‌سازی قفل صفحه، به‌روزرسانی‌های ارزشمند برای پیام‌ها، نامه‌ها و عکس‌ها، امکان استفاده از آیفون به‌عنوان وب‌کم مک و موارد دیگر ارائه می‌شود.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

به روزرسانی های مورد انتظار آیفون 14

  • برش به شکل قرص
  • ارتقاء دوربین
  • اندازه های جدید (iPhone 14 Max و کمی بزرگتر برای 14 Pro و Pro Max)
  • A16 برای مدل های Pro و Pro Max، A15 برای مدل های غیر Pro
  • افزایش قیمت احتمالی در مدل های جدید پرو

علاوه بر چهار مدل آیفون 14، باید شاهد معرفی اپل واچ سری 8 و اپل واچ پرو باشیم. انتظار می رود که دومی با طراحی جدید تیتانیوم بادوام و فرم بزرگتر، بزرگترین ارتقا باشد.

با توجه به برنامه ریزی رویداد آیفون 14 برای 7 سپتامبر، این بدان معناست که عرضه رسمی iOS 16 باید بین 8 تا 16 سپتامبر ارائه شود. در راهنمای عمیق ما بیشتر بیاموزید:

اپل واچ سری 8