نحوه حذف اسنپ چت در آیفون

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی با این حال، اسنپ چت خاطرنشان می کند که “اطلاعات شخصی خاصی را برای اهداف قانونی، امنیتی و تجاری خاص حفظ می کند.” این شامل جزئیاتی مانند تاریخچه خرید می شود.

ما جزئیات بیشتری را در زیر پوشش خواهیم داد، اما وقتی حساب خود را حذف می کنید، به مدت 30 روز به حالت غیرفعال سازی می رود – با گزینه تغییر نظر – و پس از 60 روز به طور کامل حذف می شود.

نحوه حذف اسنپ چت در آیفون

  1. Snapchat را در آیفون خود باز کنید
  2. خود را فشار دهید نماد نمایه در گوشه سمت چپ بالا
  3. حالا انتخاب کنید نماد چرخ دنده بالا سمت راست
  4. انگشت خود را به پایین بکشید و روی حذف حساب ضربه بزنید
  5. برای تکمیل حذف اسنپ چت، دستورالعمل ها را دنبال کنید
  6. اکنون 60 روز فرصت دارید تا حساب کاربری خود حذف شود
چه آماده باشید که پلتفرم را کاملاً مخفی کنید یا حساب خود را برای مدتی غیرفعال کنید، مراحل حذف اسنپ چت در آیفون را دنبال کنید. ما همچنین بررسی خواهیم کرد که چه مدت می توانید حساب خود را قبل از حذف دائمی به طور موقت غیرفعال کنید.

از اینکه راهنمای ما در مورد حذف اسنپ چت در آیفون را مطالعه کردید متشکریم!

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

در طول 30 روز اول پس از حذف، می توانید با ورود مجدد به برنامه با نام کاربری و رمز عبور خود، مجدداً حساب اسنپ چت خود را فعال کنید (ورودهای ایمیل کار نمی کنند و نمی توانید رمز عبور خود را تغییر دهید).

اگر آماده جدایی از Snapchat هستید، این سرویس با گزینه ای برای حذف حساب خود در تنظیمات برنامه iOS کار را آسان می کند.

پس از حذف اسنپ چت، حساب شما به مدت 30 روز غیرفعال خواهد شد. در طول این پنجره، دوستان شما نمی توانند با شما “تماس یا تعامل” داشته باشند.

اگر آیفون خود را در دسترس ندارید، می توانید اسنپ چت را نیز با رفتن به صفحه حذف حساب آن در اینجا حذف کنید. با حساب کاربری خود وارد شوید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

حذف جزئیات اسنپ چت

پس از 30 روز دیگر (در مجموع 60 روز)، حساب اسنپ چت شما برای همیشه حذف خواهد شد. این شامل حساب، دوستان، عکس‌ها، چت‌ها، داستان، تنظیمات حساب، داده‌های دستگاه و داده‌های مکان شما می‌شود.

به روز رسانی 23/04/28: بسیاری از کاربران از هوش مصنوعی اسنپ چت ناراحت شده اند، به خصوص به این دلیل که برای غیرفعال کردن این ویژگی باید مشترک پولی باشید:


در اینجا روند به نظر می رسد:

حذف اسنپ چت در آیفون 1

Snapchat را از وب حذف کنید