نصب tvOS 17 beta – How To

آیا در حال آزمایش یا برنامه ریزی برای آزمایش tvOS 17 بتا هستید؟ چه چیزی در مورد به‌روزرسانی اصلی هیجان‌زده هستید؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

آموزش های بیشتر 9to5Mac

اولین نسخه بتای توسعه دهنده tvOS 17 اکنون در دسترس است و برای برای اولین بار، اپل نسخه بتای توسعه دهنده را با دسترسی رایگان به برنامه نویسان اپل رایگان کرده است.

  1. باز کن برنامه تنظیمات در Apple TV شما
  2. پایین کلیک کنید و انتخاب کنید سیستم
  3. انتخاب کنید بروز رسانی نرم افزار
  4. اکنون انتخاب کنید به روز رسانی بتا را دریافت کنید
    • اگر گزینه بتا را نمی‌بینید، با Apple ID خود در developer.apple.com وارد شوید و دوباره امتحان کنید.
  5. tvOS 17 Developer Beta را انتخاب کنید
  6. اکنون می توانید نسخه بتا را نصب کنید

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

طیف وسیعی از ارتقاءهای ارزشمند با tvOS 17 از یک مرکز کنترل بازطراحی شده، FaceTime صفحه بزرگ، پشتیبانی از VPN بومی، توانایی یافتن کنترل از راه دور Siri و موارد دیگر ارائه می شود. مراحل نصب tvOS 17 بتا را در Apple TV خود دنبال کنید.

اپل می‌گوید تغییرات و بهبودهای جدید با tvOS 17 باعث می‌شود Apple TV 4K لذت‌بخش‌تر، تعاملی‌تر و سرگرم‌کننده‌تر برای کل خانه باشد.

نحوه نصب tvOS 17 بتا

اپل در جریان سخنرانی پرمشغله WWDC خود به tvOS 17 فرصت داد تا از بهبودها رونمایی کند و اولین نسخه بتای توسعه دهنده را بلافاصله پس از آن در دسترس قرار داد.

در مورد من، من قبلاً در نسخه بتای توسعه دهنده tvOS 16 بودم. برای دیدن نسخه بتای توسعه دهنده tvOS 17، باید دسترسی بتا را غیرفعال می کردم، دوباره آن را فعال می کردم، سپس گزینه tvOS 17 بتا ظاهر شد.

tvOS 17 beta 1 را نصب کنید