واجد شرایط بودن برای فراخوانی بدون صدا آیفون 12: چگونه مال خود را بررسی کنیم

تنها یک سال پس از عرضه آیفون 12 و 12 پرو، اپل یک برنامه خدماتی را برای دستگاه هایی که شاهد خرابی بلندگوهای خود هستند، راه اندازی کرد. اگر متوجه مشکلات صدا برای تماس‌های تلفنی یا مواردی از این دست شده‌اید، در اینجا نحوه بررسی واجد شرایط بودن تماس بدون صدا آیفون 12 آورده شده است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

جزئیات بیشتر در مورد آیفون 12 بدون یادآوری صدا:

آموزش های بیشتر 9to5Mac را بخوانید:

این یک برنامه خدماتی در سراسر جهان است و امارات متحده عربی از نوامبر 2021 گنجانده شده است. اپل همچنین اضافه می کند:

اگر آیفون 12 یا آیفون 12 پرو شما دارای آسیب هایی است که در توانایی تکمیل تعمیر اختلال ایجاد می کند، مانند شکستگی صفحه، این مشکل باید قبل از سرویس حل شود. در برخی موارد، ممکن است هزینه های مربوط به تعمیر اضافی وجود داشته باشد.

اپل می گوید بدون برنامه سرویس صدا روی گوشی‌های آیفون 12 و 12 پرو که در ابتدا بین اکتبر 2020 و آوریل 2021 تولید شده‌اند (اما می‌توانستند پس از آن تاریخ‌ها فروخته شوند) تأثیر می‌گذارد.

می توانید رسمی را پیدا کنید صفحه فرود برنامه خدمات در اینجا.

اپل خاطرنشان می کند که این برنامه گارانتی معمولی آیفون 12 و 12 پرو را تمدید نمی کند، اما خرابی گیرنده را برای “دو سال پس از اولین فروش دستگاه در خرده فروشی” پوشش می دهد.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی این شرکت خاطرنشان می کند که “درصد بسیار کمی” باید باعث از کار افتادن اسپیکر شود، اما با فروش بیش از 100 میلیون دستگاه آیفون 12 توسط اپل، حتی درصد ناچیزی می تواند به معنای صدها هزار دستگاه آسیب دیده باشد.

مشکل عدم صدا ناشی از خرابی است که ممکن است در ماژول گیرنده رخ دهد آیفون 12 و 12 پرو.

نحوه بررسی واجد شرایط بودن برای آیفون 12 بدون یادآوری صدا

  • این برنامه خدماتی فقط برای آیفون 12 و 12 پرو است (نه آیفون 12 مینی یا پرو مکس)
  • اگر هنگام برقراری تماس یا دریافت تماس صدا کار نمی کند، آیفون 12 شما ممکن است واجد شرایط تعمیر رایگان باشد.
  • اپل برای این برنامه جستجوگر شماره سریال ارائه نمی دهد، بنابراین شما نیاز دارید با پشتیبانی اپل تماس بگیرید برای بررسی اینکه آیا آیفون شما تحت پوشش فراخوان است یا خیر