پست صوتی زنده آیفون: نحوه فعال/غیرفعال کردن و استفاده

iOS 17 در حال حاضر در مرحله بتا است. اگر می خواهید ویژگی هایی مانند این و موارد دیگر را امتحان کنید، نحوه نصب نرم افزار را بیاموزید.

  • iPhone Live Voicemail به صورت پیش فرض با iOS 17 فعال است
  • سر به سمت تنظیمات > تلفن > پست صوتی زنده برای خاموش کردن آن
  • هنگامی که تماسی دریافت می‌کنید و آن را آزاد می‌کنید یا آن را به پست صوتی ارسال می‌کنید، نماد تلفن و ضبط را در جزیره پویا یا در بالای آیفون خود خواهید دید.
  • برای دسترسی به رونویسی پست صوتی زنده، روی نماد تلفن ضربه بزنید
  • اکنون می‌توانید تماس‌گیرنده را مسدود کنید، به تماس پاسخ دهید یا به او اجازه دهید پست صوتی را تمام کند – و می‌توانید برای خروج از پست صوتی زنده در هر زمانی انگشت خود را به سمت بالا بکشید.

“پست صوتی زنده به کاربران این امکان را می دهد که وقتی شخصی یک پست صوتی را ترک می کند رونوشت بلادرنگ را ببینند و این گزینه را می دهد تا زمانی که تماس گیرنده پیام خود را ترک می کند، آن را دریافت کند. تماس هایی که توسط اپراتورها به عنوان هرزنامه شناسایی می شوند به عنوان پست صوتی زنده ظاهر نمی شوند و در عوض فوراً ارسال می شوند. با استفاده از نیروی موتور عصبی، رونویسی پست صوتی زنده روی دستگاه انجام می‌شود و کاملاً خصوصی باقی می‌ماند.”

پست صوتی زنده آیفون به این صورت است:

غیرفعال/فعال کردن پست صوتی زنده آیفون

از اینکه راهنمای ما برای استفاده از پست صوتی iPhone Live را بررسی کردید متشکریم!

آموزش های بیشتر iOS 17:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

نظر شما در مورد پست صوتی زنده آیفون چیست؟ آیا در مورد ویژگی جدید هیجان زده هستید؟ یا میخوای خاموشش کنی؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

از آنجایی که 100 درصد تماس‌های ناخواسته در آیفون توسط اپراتورها مسدود نمی‌شوند، ممکن است برخی از آنها به پست صوتی زنده آیفون ختم شوند. خوشبختانه، یک دکمه بلاک در این ویژگی تعبیه شده است تا بتوانید به سرعت از آن مراقبت کنید.

نحوه غیرفعال کردن/فعال کردن پست صوتی زنده آیفون و نحوه عملکرد آن

در اینجا نحوه توصیف اپل از ویژگی جدید iOS 17 آمده است:

iPhone Live Voicemail یک ویژگی جدید با iOS 17 است که به حل مشکل رو به رشد تماس‌های هرزنامه کمک می‌کند و همچنین تصمیم می‌گیرد که چه زمانی می‌خواهید/نیاز دارید به تماس‌گیرندگانی که می‌شناسید پاسخ دهید. مراحل استفاده و فعال/غیرفعال کردن پست صوتی iPhone Live را دنبال کنید.