پشتیبانی از Dropbox M1 تنها در صورتی اتفاق می افتد که به آن رای دهید!

قبل از اینکه پیشنهاد شما را با تیم خود به اشتراک بگذاریم، این ایده به حمایت بیشتری نیاز دارد.

با توجه به اینکه عمر باتری یکی از مزایای کلیدی Apple Silicon است، واقعاً گیج کننده به نظر می رسد که Dropbox متوجه نمی شود که این مشکل کاربران مک را به سمت سوئیچ گسترده به یک سرویس ابری رقیب سوق می دهد. من در حال حاضر کل پوشه Documents خود را روی Dropbox منعکس کرده‌ام، زیرا همیشه سریع‌تر به‌روزرسانی می‌شود و به اشتراک‌گذاری فایل‌ها آسان‌تر از iCloud بوده است – اما اگر شرکت این مشکل را حل نکند، مطمئناً به سرعت ارسال می‌کنم.

به عبارت دیگر، اپل نمی‌خواهد دراپ باکس – یا دیگر توسعه‌دهندگان برنامه – افزونه‌های هسته‌ای را اضافه کند که به طور مؤثری به کدی که هنگام راه‌اندازی macOS اجرا می‌شود اضافه کند. شاید این شرکت کاری انجام می دهد تا این موضوع را پیچیده تر از برنامه های معمولی کند.

اصلاً کل داستان نیست. مسائل فنی و مذاکراتی وجود دارد. جای تعجب نیست که اپل واقعاً نمی‌خواهد شرکت‌ها دیگر kext بسازند.

مشتریان به درستی ابراز ناباوری می کنند که باید رای دهند تا این اتفاق بیفتد.

روزتا یک گزینه نیست زیرا باتری را از بین می برد.

به من پیشنهاد شده است که آنچه STS ممکن است در اینجا به آن اشاره کند این است اپل کار را فوق العاده دشوار می کند برای توسعه دهندگان برای استفاده از kexts در مک با Apple Silicon. کاری که کاربر باید انجام دهد تا یک kext را در Mac M1 مجاز کند:

به روز رسانی 1:

این امر به ویژه با توجه به اینکه Google Drive – که می تواند رقیب مستقیم تری برای iCloud اپل در نظر گرفته شود – مشکل ساز است. قبلاً پشتیبانی کامل از M1 ارائه شده است برای برنامه مک آن جعبه هم همین کار را می کند.

“این کمیک می شود.”

“مسخره است.”

رای خود را اضافه کنید با کلیک بر روی دکمه آبی رنگ در سمت راست این صفحه. توجه داشته باشید که اگرچه از شما می خواهد در انجمن ثبت نام کنید، اما چیزی بیش از انتخاب نام کاربری ندارد.

— Khaos Tian (@KhaosT) 28 اکتبر 2021

یک مالک Mac M1 درخواستی ارائه کرد در انجمن Dropbox در ماه ژوئن

به روز رسانی 3: Dropbox اکنون به ما گفته است که نسخه سیلیکونی اپل در حال آزمایش است، اما تا سال آینده در دسترس نخواهد بود.

Dropbox در حال حاضر از Apple M1 از طریق Rosetta پشتیبانی می کند. ما یک ساخت داخلی برای پشتیبانی بومی Apple M1 داریم که در حال حاضر در حال آزمایش و انتشار آن در نیمه اول سال 2022 هستیم. اگرچه ما مرتباً از مشتریان بازخورد و بازخورد در مورد محصولات یا ویژگی‌های جدید می‌خواهیم، ​​اینطور نبود. از این موارد

«واقعاً نباید چیزی باشد که ما به آن رأی می‌دهیم. اگر Dropbox بخواهد از Mac پشتیبانی کند، باید آن را شامل شود، در غیر این صورت دیگر برای پلتفرم در دسترس نخواهد بود و مشتریان باید به جای دیگری بروند – این فقط یک تصمیم تجاری است و نه یک تصمیم داشتنش خوبه!”

“با توجه به اینکه تا زمانی که اپل به طور کامل پشتیبانی 32 بیتی را کنار بگذارد و زحمت کامپایل مجدد Dropbox به عنوان یک باینری 64 بیتی را به زحمت بیندازد (یعنی تقریباً 10 سال طول کشید)، من واقعاً نفسم را حبس نمی کنم. در این مرحله، احساس می کنم تیم توسعه Dropbox متشکل از یک کارآموز پاره وقت در یک زیرزمین است.”

NSFileProviderReplicatedExtension به مدت دو سال در دسترس توسعه دهندگان بوده است… Dropbox به پسوند هسته “نیازی” ندارد 😛

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

حالا بیا، من برای این سرویس پول می دهم، این نرم افزار رایگان نیست که توسط فلان پسر در خانه ساخته شده است، باید خیلی وقت پیش برای M1 آماده می شد.

لطفاً برنامه Dropbox را ارتقا دهید تا به صورت بومی روی Macهای Apple Silicon (M1) بدون Rosetta کار کند.

در حالی که بسیاری از توسعه‌دهندگان می‌گویند تبدیل برنامه‌ها برای پشتیبانی از سیلیکون اپل بی‌اهمیت است، استیو تروتون اسمیت توییت کرد که ممکن است عوامل دیگری در این مورد خاص نقش داشته باشند:

Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


بسیار خوب، در حالی که Dropbox تحت Rosetta بدون اشکال اجرا می شود، منابع انرژی و RAM مورد نیاز احمقانه است. با دراپ باکس در حال اجرا، نمی توانم با استفاده گهگاهی به عمر باتری مورد انتظار نزدیک شوم. Dropbox را رها کنید و ما به حالت عادی بازگشته ایم.

به روز رسانی 2:

آخرین به روز رسانی: Dropbox می گوید پشتیبانی از Apple Silicon در حال انجام است – پایین مقاله را ببینید.