پیمانکاران مایکروسافت همچنان به تماس های کورتانا و اسکایپ گوش می دهند

در این گزارش توضیح داده شده است که هدف از تاکتیک آمازون “از بین بردن شکاف در درک الکسا از گفتار انسان و کمک به پاسخگویی بهتر به دستورات” است.

جنجال در مورد استفاده از انسان برای گوش دادن به درخواست های ضبط شده به دستیارهای هوشمند در ماه آوریل آغاز شد، زمانی که مشخص شد آمازون از این رویکرد برای کمک به بهبود دستیار صوتی Alexa در خط بلندگوهای Echo و سایر محصولات خود استفاده می کند.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

عکس: Shutterstock


با توجه به اینکه اپل همچنان برجسته‌ترین شرکت در این زمینه‌ها است، جای تعجب نیست که با شکایت دسته‌جمعی بر سر فرآیند درجه‌بندی دستی مواجه شده است.

در حالی که پیش از این، نه سیاست حفظ حریم خصوصی مایکروسافت و نه پرسش‌های متداول مترجم اسکایپ به وضوح نشان ندادند که انسان‌ها می‌توانند به منظور بهبود خدمات به صدای ضبط‌شده توسط مشتری گوش دهند، موضعی که توسط کارشناسان حفظ حریم خصوصی مورد انتقاد قرار گرفته است. .

سیاست حفظ حریم خصوصی این شرکت اکنون می‌گوید: «پردازش داده‌های شخصی ما برای این اهداف شامل روش‌های پردازش خودکار و دستی (انسانی) است.

بخش کوچکی از درخواست‌های سیری برای بهبود سیری و دیکته تجزیه و تحلیل می‌شوند. درخواست های کاربر با Apple ID کاربر مرتبط نیست. پاسخ‌های سیری در امکانات امن تجزیه و تحلیل می‌شوند و همه بازبین‌ها ملزم به رعایت الزامات حریم خصوصی سخت‌گیرانه اپل هستند. این شرکت اضافه کرد که یک زیرمجموعه تصادفی بسیار کوچک، کمتر از 1 درصد از فعال‌سازی‌های روزانه سیری، برای امتیازدهی استفاده می‌شود و مواردی که استفاده می‌شوند معمولاً فقط چند ثانیه طول می‌کشند.

آ نگهبان گزارش ژوئیه نشان داد که اپل همین کار را با درخواست های سیری انجام می دهد. شرکت کوپرتینویی آن را تایید کرد.

آمازون «هزاران نفر در سراسر جهان» را برای گوش دادن به صداهای ضبط شده از طریق دستگاه های اکو خود استخدام می کند. برخی از کارکنان به طور تمام وقت برای آمازون کار می کنند، در حالی که برخی دیگر پیمانکاران مستقل هستند […]

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

کیت مسافرتی هوشمند دندانپزشکی OnlyBrush

این افشاگری به دنبال تصمیم‌های اپل، گوگل و فیس‌بوک مبنی بر تعلیق فرآیندهای بازبینی انسانی خود در حال حاضر صورت می‌گیرد و آمازون به کاربران الکسا این گزینه را می‌دهد تا از این امر انصراف دهند.

زمینه

از جمله اقداماتی برای ناشناس‌سازی داده‌ها، الزام قراردادهای عدم افشا با تامین‌کنندگان و کارمندان آنها، و الزام تامین‌کنندگان به رعایت استانداردهای بالای محرمانگی که در قوانین اتحادیه اروپا و جاهای دیگر تعیین شده است.

در ماه جاری، اپل این عمل را به حالت تعلیق درآورد و گفت که مشتریان می توانند پس از از سرگیری آن، از آن انصراف دهند. گوگل و فیسبوک همین کار را کردند، در حالی که آمازون یک گزینه انصراف اضافه کرد.

پیمانکاران مایکروسافت با ما همراه باشید

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

هیچ انصرافی وجود ندارد، اگرچه می توانید ضبط های موجود را حذف کنید.

مایکروسافت می گوید که رویه هایی برای محافظت از حریم خصوصی کاربران دارد.

پردازنده‌ها فقط هنگام استفاده از سرویس ترجمه داخلی Skype به تماس‌های Skype گوش می‌دهند تا دقت ترجمه‌های ماشینی را بهبود بخشند.

سخنگوی مایکروسافت روز سه شنبه در بیانیه ای ایمیلی به Motherboard گفت: «ما بر اساس مسائلی که اخیراً مطرح شد، متوجه شدیم که می‌توانیم کار بهتری انجام دهیم و روشن کنیم که انسان‌ها گاهی اوقات این محتوا را بررسی می‌کنند.

پیمانکاران مایکروسافت همچنان به برخی از درخواست‌ها به دستیار هوشمند Cortana و همچنین برخی تماس‌های Skype گوش می‌دهند.

مادربردبا این حال، گزارش می دهد که پیمانکاران مایکروسافت همچنان به درخواست های کورتانا و تماس های اسکایپ گوش می دهند. تنها تغییری که این شرکت ایجاد کرده است، به روز رسانی خط مشی حفظ حریم خصوصی و سایر صفحات وب است تا این عمل شفاف شود.