چگونه از پرداخت بدون بهره اپل کارت خود صرف نظر کنیم

به روز رسانی 8/2: تا مرداد ماه تمدید شد.


در دیگر اخبار اپل کارت در چند ماه گذشته، اپل پشتیبانی اولیه صادراتی را برای تراکنش های اپل کارت ارائه کرده است و تیم کوک، مدیر عامل شرکت، در اواخر آخرین تماس با درآمد شرکت به اشتراک گذاشته است. آوریل نیز پیشنهادهای مالی بیشتری را برای مصرف کنندگان با اپل کارت ارائه خواهد کرد. آیفون.

آموزش های بیشتر از 9to5Mac را بخوانید:

و به یاد داشته باشید که بسیاری از بانک ها و مؤسسات مالی در طول همه گیری همه گیر کمک و استثناء می کنند، بنابراین با سایر بانک هایی که با آنها تجارت دارید بررسی کنید تا در صورت نیاز، نحوه دریافت کمک در مورد کارت های اعتباری و سایر حساب های غیر از Apple Card خود را بیابید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی اپل کارت می توانید به صفحه فرود اپل اینجاست.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

مجموعه زباله های پلاستیکی اقیانوس Incase


سیلیکون ولی خانه ما است و می دانیم که هفته های پیش رو چالش های ناگفته ای را برای بسیاری از مشاغل کوچک در جامعه ما به همراه خواهد داشت. ما حمایت میکنیم #سیلیکون ولی قوی برای کمک به همسایگان خود برای عبور از این زمان بی سابقه.

اپل در واکنش به همه گیری ویروس کرونا بسیار فعال بوده است. تمام فروشگاه‌های خرده‌فروشی خود (به جز فروشگاه‌هایی که در چین بازگشایی می‌شوند) را از آخر هفته گذشته تعطیل کرد، در حال تسریع روند بررسی برنامه‌های مرتبط با COVID-19 از منابع قابل اعتماد و کمک مالی به ابتکار عمل Silicon Valley Strong است.

Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

– تیم کوک (@tim_cook) 18 مارس 2020