کارمندان اپل استور گلاسکو اولین کسانی هستند که در بریتانیا به اتحادیه می پیوندند


با ادامه تلاش های سازماندهی در سراسر جهان در فروشگاه های اپل، لحظه قابل توجهی در اسکاتلند رخ داده است. فروشگاه اپل در گلاسکو به اولین سایتی در بریتانیا تبدیل شده است که اکثریت کارمندان به عضویت اتحادیه رای می دهند.

ماه گذشته، شاهد بودیم که اپل شکایتی علیه هیئت کارگری ایالات متحده در نیویورک ارائه کرد و دومین فروشگاه بزرگ خرده‌فروشی ایالات متحده، این بار در اوکلاهاما، به اتحادیه رای داد.

همانطور که توسط The Herald گزارش شده است، اکنون اولین فروشگاه اپل در بریتانیا که به طور رسمی فرآیند اتحادیه سازی را آغاز کرده است، سایت گلاسکو است.

در چیزی که نمایندگان اتحادیه‌ها آن را «لحظه‌ای تاریخی» می‌نامند، شعبه گلاسکو، خیابان بوکانان، غول فناوری ایالات متحده، اکنون پس از رأی اکثریت کارگران به نمایندگی GMB اسکاتلند، به اتحادیه تبدیل خواهد شد.»

طبق گزارش‌ها، پس از مذاکرات، اپل این نظرسنجی را «پس از پیوستن بسیاری از کارمندان گلاسکو به GMB» به رسمیت شناخت.

ارقام دقیقی به اشتراک گذاشته نشد، اما جان اسلاون، سازمان‌دهنده GMB، این رای را از نظر تعداد اکثریتی که به اتحادیه رای دادند، شگفت‌انگیز خواند.

آنها چه می پرسند؟

کارگران اپل گلاسکو می گویند که اولویت پیشروی به عنوان اتحادیه افزایش دستمزد از نرخ ساعتی فعلی ۱۲ پوند است.

پاسخ اپل

در پاسخ به اتحادیه و تقاضا برای افزایش حقوق، سخنگوی اپل موارد زیر را با هرالد به اشتراک گذاشت:

ما تعهدی دیرینه برای ارائه یک تجربه عالی برای مشتریان و تیم هایمان داریم.

اپل یکی از پردرآمدترین خرده‌فروشان اسکاتلند است و ما به‌عنوان بخشی از حمایت کلی که از اعضای ارزشمند تیم خود ارائه می‌کنیم، به‌طور منظم مزایای برتر خود را ارتقا داده‌ایم.

و بعد از؟

هرالد همچنین گزارش می دهد که کارمندان اپل در سایت های دیگر در بریتانیا در حال مطالعه روند اتحادیه سازی هستند و دیگر کارمندان اپل اسکاتلندی امیدوارند به اتحادیه GMB بپیوندند.

همچنین تلاش‌های سازمان‌دهی اپل استور در سراسر جهان را دنبال می‌کنیم.

مربوط:

تصویر از طریق apple.com

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی