کنترل امنیتی برای آیفون: راهنمای حریم خصوصی iOS 16

اگر می‌خواهید درباره امنیت شخصی اطلاعات بیشتری کسب کنید، راهنمای کامل اپل یک منبع جامع است.

همچنین گزینه ای برای استفاده از بررسی ایمنی برای مدیریت افرادی که با آنها به اشتراک می گذارید بدون لغو همه دسترسی ها وجود دارد.

اپل به کسی که با او اشتراک گذاری می کنید نمی گوید که شما متوقف شده اید، اما ممکن است متوجه شوند که اشتراک گذاری متوقف شده است.

اپل چک ایمنی آیفون را چگونه توصیف می کند:

در اینجا نحوه استفاده از Safetey Check برای آیفون در iOS 16 به نظر می رسد:

بررسی امنیتی آیفون 1

اپل به دلیل تمرکز بر امنیت و حریم خصوصی شناخته شده است، و بررسی ایمنی در iOS 16 از راهنمای کاربری امنیتی شخصی پیروی می کند که برای اولین بار در اواخر سال 2020 منتشر شد و در سال 2022 به روز شد. این چند مرحله برای محدود کردن دسترسی آیفون، محدود کردن اشتراک گذاری، و جلوگیری از اشتراک گذاری داده های مکان توسط آیفون

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


“اگر شرایط یا سطح اعتماد تغییر کند، بررسی ایمنی به شما امکان می‌دهد ارتباط خود را با افراد، برنامه‌ها و دستگاه‌هایی که دیگر نمی‌خواهید به آنها متصل باشید قطع کنید.”

از اینکه راهنمای ما در مورد نحوه استفاده از Safety Check برای آیفون را مطالعه کردید، سپاسگزاریم.

اکنون، با iOS 16، کاربران به جای اینکه مجبور باشند در بخش‌های مختلف برنامه تنظیمات در چند مرحله پیمایش کنند، به نوعی دکمه وحشت را برای قطع فوری آیفون خود از همه افراد، برنامه‌ها و دستگاه‌ها خواهند داشت.

این مقاله توسط Mosyle، تنها پلتفرم یکپارچه اپل برای شما آورده شده است. Mosyle به طور کامل 5 برنامه مختلف را در یک پلتفرم فقط اپل ادغام می کند و به کسب و کارها اجازه می دهد تا به طور خودکار همه دستگاه های اپل خود را مستقر، مدیریت و محافظت کنند. همین امروز برای یک حساب کاربری رایگان درخواست دهید و دریابید که چگونه می‌توانید ناوگان اپل خود را با قیمتی که باور کردنش سخت است، در حالت خلبان خودکار قرار دهید.

درباره iOS 16 بیشتر بدانید:

توسط Mosyle، تنها پلتفرم یکپارچه اپل برای شما آورده شده است. Mosyle به طور کامل 5 برنامه مختلف را تنها در یک پلت فرم اپل یکپارچه می کند. سازمان‌ها می‌توانند به‌طور خودکار همه دستگاه‌های اپل خود را مستقر، مدیریت و محافظت کنند. برای یادگیری نحوه قرار دادن ناوگان اپل خود در خلبان خودکار با قیمتی که باورش سخت است، یک حساب کاربری رایگان درخواست کنید.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

یکی از ویژگی های جدید مهم در iOS 16 بررسی امنیت است. Safety Check for iPhone که به عنوان ابزاری برای کسانی که در معرض خطر خشونت خانگی یا موقعیت‌های مشابه هستند طراحی شده است به کاربران اجازه می‌دهد فوراً دسترسی به مکان افراد دیگر – از جمله برنامه‌ها – را لغو کنند و همچنین امنیت را بررسی می‌کند.

و برای تعداد بسیار کمی از کاربران، اپل حالت Lockdown را نیز راه اندازی می کند که با کنترل امنیتی متفاوت است و به محافظت در برابر حملات سایبری پیچیده کمک می کند.

بررسی امنیتی آیفون: نحوه استفاده از آن در iOS 16

  1. در iOS 16، را باز کنید برنامه تنظیمات
  2. انگشت خود را به پایین بکشید و ضربه بزنید حریم خصوصی و امنیت
  3. انگشت خود را به پایین بکشید و انتخاب کنید کنترل امنیتی
  4. اکنون می توانید استفاده کنید تنظیم مجدد اضطراری جایی که اشتراک گذاری و دسترسی را مدیریت کنید – شناسه چهره / شناسه لمسی یا رمز عبور مورد نیاز است
    • بازنشانی اضطراری بلافاصله دسترسی همه افراد و برنامه‌ها را بازنشانی می‌کند و به شما کمک می‌کند امنیت حسابتان را بررسی کنید
    • مدیریت اشتراک‌گذاری و دسترسی به شما این امکان را می‌دهد که شخصی‌سازی کنید چه کسی و چه برنامه‌هایی می‌توانند به اطلاعات شما دسترسی داشته باشند و به شما امکان می‌دهد امنیت حساب خود را بررسی کنید.

همچنین اگر نیازی به استفاده از این ویژگی ندارید، می‌توانید روی لغو یا خروج سریع در بالای صفحه ضربه بزنید.

اپل توصیه می کند اگر فکر می کنید “ایمنی شخصی شما در خطر است” از گزینه بررسی ایمنی بازنشانی اضطراری آیفون استفاده کنید.