یکی از مدیران اپل در مورد حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها در بلژیک صحبت خواهد کرد

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

امیدوارم شاهد ضبط جلسه هوروات باشم، زیرا او مطمئناً برخی از موضوعات داغ در مورد حریم خصوصی و حفاظت از داده ها را پوشش خواهد داد. می توانم تصور کنم که حوزه هایی مانند بارگذاری جانبی یا احتمالاً شفافیت ردیابی برنامه (ATT) را پوشش دهد. نظرات اپل در مورد حریم خصوصی مشتری و حفاظت از داده ها مخفی نیست، و من علاقه مندم که در چند هفته آینده ببینم هوروات چه می گوید. فکر می کنید او در این مراسم چه چیزی را پوشش خواهد داد؟

هوروث پس از کار به عنوان مشاور حریم خصوصی جهانی در گوگل، از سپتامبر 2011 با اپل کار کرده است. در نقش خود، او مسئول انطباق اپل با قوانین حریم خصوصی جهانی است و روی توسعه مسائل مرتبط با این موضوع کار می کند.

گرفتن 9to5Mac

هوروات در روز سه شنبه 24 در یک سخنرانی خواهد کرد جلسه با عنوان “آینده حریم خصوصی. چندحزبی چگونه حریم خصوصی را در سراسر جهان شکل می دهد؟ جزئیات زیادی در مورد آنچه که او پوشش خواهد داد وجود ندارد، اما می توان تصور کرد که چیز جالبی خواهد بود.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

مدیر اجرایی اپل در طول نزدیک به یازده سال تصدی خود در غول فناوری در بسیاری از رویدادها صحبت نکرده است. آخرین سخنرانی او بیش از دو سال پیش در CES 2020 رویدادی که در آن او نظرات اپل در مورد حریم خصوصی مصرف کنندگان را مورد بحث قرار داد.

جین هوروات، مدیر ارشد حریم خصوصی جهانی در اپل، در کنفرانس رایانه‌ها، حریم خصوصی و حفاظت از داده‌ها (CPDP) صحبت می‌کند. این رویداد 23 تا 25 می در بروکسل بلژیک برگزار می شود که اپل، گوگل، مایکروسافت و متا از حامیان مالی آن هستند.

مدیر عامل تیم کوک نیز سال ها در مورد حریم خصوصی صحبت کرده است. اخیراً، این شرکت اعتراضات خود را نسبت به اجازه بارگذاری جانبی تحت قانون بازارهای دیجیتال اتحادیه اروپا مطرح کرده است. طبق این قانون، اپل ممکن است مجبور شود به کاربران اجازه دهد برنامه‌هایی را خارج از اپ استور خود نصب کنند. با توجه به میزان اطلاعات شخصی که کاربران در آیفون خود نگهداری می کنند، اپل گفت که بارگذاری جانبی تنها خطرات امنیتی را افزایش می دهد.