یک سال رایگان Apple Arcade به عنوان آخرین مزیت برنامه Verizon Unlimited است

دیگری طرح های نامحدود مزایای محدودتری ارائه می دهد و اکنون 6 ماه رایگان به Apple Arcade اضافه می کند. در اینجا جزئیات امتیاز جدید آمده است:

Verizon جزئیات این خبر را در یک بیانیه مطبوعاتی امروز صبح با مزایایی که برای مشتریان جدید و فعلی در دسترس است:

12 ماه یا 6 ماه Apple Arcade در اختیار ما نیاز به فعال‌سازی خط در طرح‌های نامحدود دارد (باید تا 8.19.21 با Verizon ثبت نام کنید). باید 18 سال یا بیشتر باشد. پس از پایان دوره تبلیغاتی 12 ماهه یا 6 ماهه مربوطه، اشتراک به طور خودکار با 4.99 دلار + مالیات در ماه تمدید می شود مگر اینکه لغو کنید. هر زمان خواستید لغو کنید. یک پیشنهاد برای هر حساب واجد شرایط Verizon. شرایط اضافی اعمال می شود.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Verizon مدتی است که Apple Music را با برنامه های نامحدود خود به صورت رایگان شامل می شود و امروز این شرکت مخابراتی سرویس بازی اپل را به عنوان آخرین امتیاز رایگان اضافه می کند. بسته به برنامه، Apple Arcade به مدت 6 تا 12 ماه رایگان خواهد بود.

اکنون Verizon در حال اضافه کردن 6 تا 12 ماه رایگان Apple Arcade یا Google Play Pass (مقدار 30 تا 60 دلار) است. پیشنهاد جدید در حالی ارائه می‌شود که اپل معمولاً یک دوره آزمایشی رایگان 3 ماهه را برای سرویس بازی خود به مشتریان جدید ارائه می‌کند.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Verizon در حال حاضر بهترین ارزش را در زمینه سرگرمی ارائه می دهد، و با یک پیشنهاد جدید باورنکردنی که تضمین شده است کتابخانه بازی موبایل شما را با صدها عنوان جدید تقویت کند، حتی بهتر شده است. از ۲۵ مه، مشتریان جدید و فعلی شش ماه Apple Arcade یا Google Play Pass، (ارزش ۴٫۹۹ دلار در ماه) با ما با هر طرح نامحدود یا ۱۲ ماه با ما با بسته‌های «Play More» یا «Get More» دریافت می‌کنند.

را طرح نامحدود بیشتری دریافت کنید دارای بیشترین مزایا (و گرانترین آنها) از جمله Disney+، Hulu، ESPN+، Apple Music، Discovery به مدت 12 ماه، 50 درصد تخفیف برای برنامه های دستگاه متصل، و اکنون 12 ماه از Apple Arcade.

در همین حال، ورایزون در تلاشی دیگر برای جذب مشتری، برنامه خود را به سمت پایین آورده است ارزش مبادله ای 1000 دلاری برای آیفون های خراب.

را طرح نامحدود Play More همراه با Disney+، Hulu، ESPN+، Apple Music به مدت 6 ماه، Discovery برای 12 ماه، و 12 ماه Apple Arcade.

Verizon انواع افزونه های رایگان را برای خود در نظر گرفته است طرح های مدرن نامحدود در طول دو سال گذشته مانند Disney+، Hulu، Apple Music و غیره.

قابل ذکر است که اپل آرکید در ماه آوریل شاهد یک به‌روزرسانی بزرگ با بیش از 30 عنوان جدید از جمله بازی‌های کلاسیک و سنتی iOS، بازی‌های کنسولی و موارد دیگر بود.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی