0% مشکل تامین مالی اپل کارت – اپل پیشنهاد می کند آن را برطرف کند

در ژوئن 2020، این توافق به سایر محصولات تمدید شد.

ما می‌دانیم که برخی از مشتریان انتظار دارند هنگام خرید محصولات Apple با Apple Card خود، به‌طور خودکار 0% بودجه APR دریافت کنند. زمانی که مشتریان هنگام خرید در apple.com، برنامه Apple Store، یا در Apple Store انتخاب می‌کنند اقساط ماهانه Apple Card را پرداخت کنند، 0% تامین مالی APR با Apple Card در محصولات واجد شرایط اپل در دسترس است.

اگر تا 15 نوامبر 2021 با ما تماس بگیرید، ممکن است خریدهای واجد شرایط شما را به پرداخت ماهانه Apple Card تبدیل کنیم. برای تسریع درخواست خود، لطفاً برای شناسایی تراکنش(هایی) که انتظار داشتید 0% APR برای آنها دریافت کنید، آماده باشید و رسید خود را برای ارسال به متخصص آماده کنید. لطفاً برای کمک با یک متخصص Apple Card چت کنید.

اپل اکنون به دارندگان کارت اپل ایمیل می‌زند تا این مشکل را برطرف کنند.

بهره گیری از 0% تامین مالی مورد نیاز با انتخاب گزینه اقساط ماهانه Apple Card در هنگام تسویه حساب، چه آنلاین و چه در فروشگاه. به نظر می رسد که برخی از مشتریان یا کارکنان این کار را نکرده اند و فکر می کنند که در بازار هستند در حالی که در واقع نیستند.

تامین مالی 0% اپل کارت ابتدا در سال 2019 برای آیفون راه اندازی شد، سپس به سایر محصولات اپل نیز تعمیم داده شد. با این حال، برخی از افراد ظاهراً آن را از دست داده‌اند، زیرا گزینه اشتباهی را هنگام پرداخت انتخاب کرده‌اند.

گزینه های تامین مالی بسته به محصول متفاوت است. به عنوان مثال، اقلام گران‌تر مانند مک و آی‌پد پرو 12 ماه کمک مالی با 0 درصد سود ارائه می‌دهند. اقلام ارزان‌تری مانند AirPods و AirPods Pro دارای 6 ماه سرمایه با سود 0 درصد هستند. اپل واچ به دلایل نامعلومی از این گزینه های تامین مالی حذف شده است.

0% مشکل تامین مالی اپل کارت و حل و فصل

گزینه های تامین مالی جدید برای خط Mac، iPad، AirPods Pro، AirPods، Apple Pencil و موارد دیگر در دسترس هستند. […]

اپل برای اولین بار در سال 2019 یک طرح مالی 0% را برای کاربران اپل کارتی که آیفون جدید خریداری می کنند، راه اندازی کرد.

اگر اپل کارت دارید، می توانید از طریق آن کارت آیفون جدید خریداری کنید و گوشی را به صورت اقساط ماهانه در مدت 24 ماه با سود 0% پرداخت کنید.Source link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی

این شرکت اکنون با مشتریانی که ممکن است تحت تأثیر قرار گرفته باشند تماس گرفته و پیشنهاد می‌کند تا آن‌ها را به پیشنهاد ۰ درصد ارتقا دهد…

زمینه

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


اگر زمانی که محصول اپل را از اپل یا نمایندگی مجاز اپل خریداری می‌کنید، انتظار داشتید که 0% کمک مالی APR با پرداخت‌های ماهانه Apple Card دریافت کنید، اما این کار را نکردید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم.

عکس: ملوین تامبی/پاشیدن