10 ویژگی برتر برای امتحان با iOS 17 Public Beta

در کنار آن، یک رابط کاربری جدید برای برنامه های iMessage وجود دارد.

فاصله صفحه نمایش

این یک ویژگی جدید سلامت چشم است که به جلوگیری از فشار چشم در تمام سنین کمک می کند و به کاهش خطر نزدیک بینی در کودکان کمک می کند.

شما چی فکر میکنید؟ ویژگی های مورد علاقه شما در iOS 17 چیست؟ دلم برای یکی که دوست داری تنگ شده بود؟ نظر خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

آیا به آزمایش نسخه بتای عمومی iOS 17 فکر می کنید؟ از حالت نمایش هوشمند جدید گرفته تا ویژگی‌های جدید سلامت، ویجت‌های تعاملی تا تجربه پیام‌های جدید، پست صوتی زنده، ویژگی‌های جدید AirPods Pro، نقشه‌های آفلاین اپل و موارد دیگر، در اینجا 10 ویژگی برتر iOS 17 وجود دارد که باید امتحان کنید.

خوب، یک ویژگی جایزه.

صدای شخصی

پست صوتی زنده به شما این امکان را می‌دهد تا بدانید که می‌خواهید در زمانی که شخصی در حال ارسال پیام است، بدون نیاز به تماس مجدد با او تماس بگیرید یا خیر.

AirPods Pro 2 Adaptive Audio

iOS 17 طیف وسیعی از ویژگی‌های جدید را برای AirPods Pro ارائه می‌کند که واقعاً مانند جادو است. نگاهی دقیق‌تر به صدای تطبیقی ​​با AirPods Pro 2 بیندازید.

نقشه های آفلاین اپل

با این اوصاف، من در چند هفته اخیر آزمایش iOS 17 با هیچ مشکل اساسی مواجه نشده ام.

خوب، بیایید بهترین ویژگی های iOS 17 را بررسی کنیم!

10 ویژگی برتر برای امتحان با iOS 17 بتا

  1. آماده باش
  2. تماس با پوستر
  3. پست صوتی زنده
  4. صدای تطبیقی ​​با AirPods Pro 2
  5. نقشه های آفلاین اپل
  6. رمزهای عبور خود را با دوستان، خانواده و همکاران به اشتراک بگذارید
  7. حذف خودکار کدهای iPhone 2FA
  8. ویجت های تعاملی
  9. رابط کاربری و برچسب های جدید را پیام می دهد
  10. فاصله صفحه نمایش برای سلامت چشم

حالت خواب آیفون

ویجت‌ها با عملکردی درست در خانه یا صفحه قفل شما ارتقای خوبی دریافت می‌کنند. در اینجا نگاهی به نحوه کار آنها با ویجت برنامه Home است.

برچسب های پیام و رابط کاربری جدید

اما با وجود اینکه نسخه بتا iOS 17 در این مرحله کاملاً پایدار است، اشکالات و مشکلات عملکرد در طول دوره بتا رایج هستند. بنابراین فراموش نکنید که برای آیفون خود یک نسخه پشتیبان از iOS 16 تهیه کنید تا اگر می خواهید دانگرید کنید.

تنظیم آن آسان و بسیار موثر است.

به اشتراک گذاری گذرواژه با هر کسی یا هر گروهی با توانایی ایجاد خزانه های مشترک iCloud Keychain یکپارچه است.

حذف خودکار کدهای 2FA

آیا می خواهید باتری را ذخیره کنید یا جایی که می خواهید ارتباطی نداشته باشید؟ با iOS 17، می توانید نقشه های اپل را برای استفاده آفلاین دانلود کنید.

رمزهای عبور مشترک

Personal Voice یک قابلیت عالی است که به کاربران اجازه می دهد در صورت از دست دادن صدای خود در آینده آن را حفظ کنند. چه برای افراد مبتلا به بیماری دژنراتیو باشد و چه دوست دارید آماده باشید، Personal Voice ایجاد و ذخیره ایمن یک ماکت از صدای شما را آسان می کند.

اپل امسال همه چیز را تغییر داد و حتی نسخه بتای توسعه دهنده را برای همه رایگان کرد. اما زمانی که اپل از نصب نرم‌افزار توسط غیرتوسعه‌دهنده‌ها راحت باشد، ورود نسخه بتا عمومی نقطه پایدارتری در فرآیند تست است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی برخی از گزینه‌های موجود شامل طرح‌بندی‌های دوگانه قابل تنظیم هستند، در حالی که برخی دیگر دارای صفحه‌های ساعت متفاوتی هستند که کل صفحه را اشغال می‌کنند. تمام جزئیات را در راهنمای کامل ما بررسی کنید:

تماس با پوستر

iOS 17 از اوایل ژوئن در حال آزمایش با توسعه دهندگان بوده است و اکنون نسخه بتا عمومی راه اندازی شده است.

ساده و بسیار مفید، iOS 17 می تواند به طور خودکار متون کد 2FA را پس از استفاده از آنها حذف کند.

ویجت های تعاملی

پوسترهای تماس راه جالب دیگری برای سفارشی سازی بیشتر برای iOS 17 است. راه های زیادی برای ایجاد طرح های مختلف وجود دارد و می توانید آنها را برای خود و دیگران ایجاد کنید.

پست صوتی زنده

به‌جای اینکه پاسخ‌های ایموجی‌ها به شش گزینه تپبک محدود شوند، با iOS 17 می‌توانید به هر متن یا تصویری با یک ایموجی یا برچسب سفارشی پاسخ دهید.

اپل در حال بهبود تجربه صفحه قفل امسال در iOS 17 با حالت خواب افقی جدید برای آیفون است.