1Password 7.8 برای macOS اکنون به صورت بومی روی مک های Apple Silicon کار می کند

M1 اولین تراشه اپل است که برای مک طراحی شده و بر اساس همان معماری ARM مورد استفاده در تراشه های آیفون و آیپد است. اگرچه مک‌های دارای تراشه M1 قادر به اجرای برنامه‌های توسعه‌یافته برای دستگاه‌های اینتل هستند، اما این برنامه‌ها باید از طریق Rosetta شبیه‌سازی و ترجمه شوند، که می‌تواند منجر به عملکرد ضعیف و احتمالاً باگ شود.

ما بین قسمت‌های WandaVision، The Rookie و Ted Lasso، سخت در حال کار بر روی مجموعه‌ای از اصلاحات و بهبودهای مدیریت رمز عبور مورد علاقه همه بوده‌ایم. به علاوه، در سالی که مطمئناً سال سیلیکون اپل خواهد بود، ما با هیجان اعلام می کنیم که 1Password اکنون به صورت بومی بر روی آخرین پردازنده ها و سخت افزار اپل اجرا می شود. ما به‌طور باورنکردنی تحت تأثیر سرعت و کارایی مک‌های جدید اپل سیلیکون قرار گرفته‌ایم و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا ببینیم چه فاکتورهای شکلی بعدی به کار خواهند رفت.

[ad_2]

Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بسیار خوب است که می بینیم توسعه دهندگان متعهد به به روز رسانی برنامه های خود با پشتیبانی بومی Apple Silicon Mac هستند زیرا در نهایت اپل فناوری Rosetta 2 را خاموش می کند.

1Password 7.8 برای macOS به‌عنوان یک باینری جهانی در دسترس است، بنابراین کاربران می‌توانند همان برنامه را دانلود کرده و آن را روی مک‌های اینتل و M1 اجرا کنند. این به‌روزرسانی اکنون برای کاربران 1Password در دسترس است که نسخه مستقل این برنامه را اجرا می‌کنند از وب سایت رسمی آن دانلود شده است. نسخه در فروشگاه App Mac موجود است باید به زودی به روز شود

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


نسخه 7.8 1Password که امروز برای همه کاربران منتشر شد، از پلتفرم Apple Silicon پشتیبانی می کند، به این معنی که این برنامه اکنون می تواند از عملکرد و کارایی تراشه M1 در مک های واجد شرایط استفاده کند.

از زمان معرفی اولین مک‌های مجهز به تراشه M1 در نوامبر سال گذشته، چندین برنامه macOS با پشتیبانی از پلتفرم Apple Silicon به‌روزرسانی شده‌اند. امروز، مدیر رمز عبور محبوب 1Password نسخه جدیدی را دریافت کرد که به صورت بومی در مک های جدید M1 اجرا می شود.