5 بازی Apple Arcade که باید قبل از رفتن بازی کنید

ویدیوی کانال یوتیوب اپل

LEGO Star Wars: Castaways

این عنوان برای کوچولوهای زندگی شماست. با Crayola Create و Play+، انواع فعالیت های خلاقانه مانند رنگ آمیزی، طراحی، مهر زدن، نقاشی و موارد دیگر را ارائه دهید. همچنین دارای صفحات و فعالیت های رنگ آمیزی نامحدود است و هر ماه موارد جدید را به ارمغان می آورد.

در حالی که هنوز هیچ یک از این بازی‌ها قرار نیست از Apple Arcade خارج شوند، اگر آن روز فرا رسید، باید آن‌ها را امتحان کنید.

رایمن مینی

Oceanhorn 2 یک بازی RPG شبیه به زلدا است که شما را به ماجراجویی هزاران سال پیش می برد. در طول بازی، شما سرزمین جادویی گایا را کشف می کنید و همچنین از مهارت های رزمی خود برای مبارزه با باس های دشوار استفاده می کنید. با سرعت 60 فریم در ثانیه، گرافیک فوق العاده است و کنترل ها به راحتی قابل یادگیری هستند. این بازی بر روی پلتفرم های دیگر است، با این حال، اگر قبلاً مشترک Apple Arcade هستید، هزینه اضافی وجود ندارد.

Castaways که به عنوان اولین بازی اجتماعی اکشن و ماجراجویی LEGO Star Wars فهرست شده است، بازی ای است که می توانید با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید. در بازی شما با گروهی از غارگان که در یک سیاره مخفی رها شده زندگی می کنند آشنا می شوید. با بازی به عنوان شخصیت منحصر به فرد خود، شبیه سازی هایی از لحظات کلیدی جنگ ستارگان را در مکان های آشنا اجرا خواهید کرد.

ویدیو از کانال RR Kids YouTube

Oceanhorn 2: Knights of the Lost KingdomSource link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


این بازی بسیار سرگرم کننده است و برای طرفداران Rayman یا ریگ های در حال اجرا ضروری است. بازیکنان در 48 سطح با یک Rayman به اندازه مورچه مسابقه می دهند و او در مناظر زیبا راه خود را می گذراند – این بازی بهتر است با یک کنترلر بلوتوث انجام شود. اگر به دنبال پیشنهادی هستید، راهنمای کنترلر من را بررسی کنید:

Apple Arcade سرویس اشتراک بازی بدون آگهی اپل با قیمت 4.99 دلار در ماه است. علاوه بر این، این سرویس را می توان از طریق Family Sharing با 49.99 دلار در سال با دیگران به اشتراک گذاشت. مشترکین می‌توانند بازی‌های ممتاز را روی دستگاه iPhone، iPod Touch، iPad، Mac یا Apple TV خود بازی کنند. با بیش از 200 بازی، مطمئناً یک عنوان برای همه وجود دارد.

ویدیو از کانال یوتیوب کونامی

در مورد خدمات

ممکن است بازی‌های محبوب Apple Arcade شما برای همیشه روی پلتفرم نباشند. در اوایل این هفته، اپل یک تب جدید «به زودی ترک» را در Apple Arcade اضافه کرد که 15 بازی را فهرست می کند که در آینده نزدیک این سرویس را ترک خواهند کرد. با آن، من می‌خواستم چند بازی عالی را که هنوز برای بازی با اشتراک ماهانه 4.99 دلار در دسترس هستند، توصیه کنم.

ویدیو از کانال YouTube Gameloft

Crayola Create & Play+

ویدیو از کانال یوتیوب Cornfox & Bros.

Castlevania: Grimoire of Souls

کسانی که دلتنگ بازی‌های Castlevania یا Castlevania هستند، از Grimoire of Souls، یک بازی اکشن فانتزی گوتیک با 60 سطح لذت خواهند برد. بازی در دنیایی پس از مهر و موم شدن دراکولا اتفاق می‌افتد که جزئیات داستان جدیدی را ارائه می‌دهد. همچنین ماموریت های روزانه و هفتگی برای کسانی که بازی را دنبال می کنند در نظر گرفته شده است.

آیا بازی دیگری وجود دارد که شما بازی کردن در Apple Arcade را توصیه کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید.

درباره بازی های Apple Arcade بیشتر بدانید: