5G مستقل در آیفون فعال شد: نحوه بررسی

فقط آیفون‌هایی که به اپراتور دارای 5G SA متصل هستند، گزینه موجود در تنظیمات را مشاهده خواهند کرد

  1. در iOS 16.4، را باز کنید برنامه تنظیمات
  2. انتخاب کنید سلولی
  3. اکنون فشار دهید گزینه های داده سلولی بنابراین صدا و داده
  4. در پایین، مطمئن شوید کلید 5G مستقل روشن است

آمار اتصال 5G SA خود را بررسی کنید

  • پس از اطمینان از فعال بودن 5G مستقل، می توانید یک تست سرعت اجرا کنید تا ببینید چه عملکردی دارید
  • می توانید شماره گیری کنید 3001#12345# و برای ورود به حالت آزمایش میدانی، تماس را فشار دهید – با این کار جزئیات خاصی در مورد اتصال 5G شما و اینکه آیا خدمات مستقل دریافت می کنید یا خیر ارائه می دهد.
  • جستجو کنید او جنب نوع اتصال
  • به خاطر داشته باشید که اگرچه 3.3 گیگابیت در ثانیه در تست T-Mobile به دست آمد، عملکرد واقعی متفاوت خواهد بود.
5G مستقل در آیفون 1 فعال شد

به عنوان یادآوری، T-Mobile ادعا می‌کند که تجمیع حامل‌های Ultra Capacity 5G SA+ آن را قادر می‌سازد تا با ادغام چندین کانال از طیف باند میانی 5G به سرعت 3 گیگابیت در ثانیه دست یابد. همچنین، در حال حاضر مشخص نیست که کدام شهرهای 5G SA از طریق T-Mobile قابل دسترسی هستند، بنابراین فقط باید آن را آزمایش کنید تا ببینید.

چگونه مطمئن شویم که 5G مستقل (SA) با آیفون فعال است

آیا 5G SA با T-Mobile را در آیفون خود با iOS 16.4 می بینید؟ چه سرعت هایی می گیرید؟ تجربه خود را در نظرات به اشتراک بگذارید!

درباره iOS 16.4 بیشتر بدانید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش چطوری 9to5mac فارسی

T-Mobile به طور رسمی شبکه Ultra Capacity 5G SA خود را در نوامبر سال گذشته راه اندازی کرد و سرعت آن را تا 3 گیگابیت بر ثانیه اعلام کرد. با این حال، تنها گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ در ابتدا توانستند از آخرین پیشرفت این شبکه استفاده کنند و T-Mobile گفت که در آینده نزدیک به سایر دستگاه ها نیز گسترش خواهد یافت.

اکنون، با iOS 16.4، شاهد ورود کلید به تنظیمات آیفون برای فعال کردن سرعت های فوق العاده هستیم. 5G SA باید به طور پیش‌فرض برای مشتریان T-Mobile در ایالات متحده فعال باشد – Uncarrier تنها اپراتور در ایالات متحده با 5G SA تاکنون است. Claro و Vivo همچنین قابلیت 5G SA را با آیفون در برزیل به نمایش می گذارند. در همین حال، این نسخه از 5G قبلاً در سایر کشورها بر روی آیفون موجود بود.

ویژگی ها و تغییرات جدید در iOS 16.4 شامل توانایی آیفون برای استفاده از پوشش 5G مستقل T-Mobile در ایالات متحده و با Vivo و Claro در برزیل است. گزینه جدید می تواند با استفاده از قدرت تجمیع حامل، سرعتی به 3.3 گیگابیت در ثانیه ارائه دهد. در اینجا نحوه اطمینان از فعال بودن 5G مستقل با آیفون و نحوه بررسی آمار اتصال تلفن همراه آورده شده است.