Alpine اولین گیرنده CarPlay بی‌سیم پس از فروش را منتشر کرد که اکنون در دسترس است

به غیر از BMW و Alpine، سایر پیاده سازی های CarPlay سیمی هستند و برای نمایش اطلاعات روی صفحه داشبورد نیاز به اتصال آیفون به کابل لایتنینگ دارند. CarPlay بی‌سیم با ترکیبی از Wi-Fi و بلوتوث کار می‌کند تا بدون نیاز به اتصال کابل کار کند (و وضعیت باتری در هنگام استفاده از CarPlay بی‌سیم قابل مشاهده است).

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


آلپاین iLX-107 900 دلار به فروش می رسد و می توان آن را از نمایندگی های فروش مجاز خریداری کرد (هنوز سفارش مستقیمی وجود ندارد). با ما همراه باشید زیرا امیدواریم در تابستان امسال یکی از این واحدها را به دست آوریم.

اگرچه Wireless CarPlay از زمان iOS 8.3 یک ویژگی رسمی بوده است، اما پذیرش آن تا کنون کند بوده است، به طوری که تنها BMW عملکرد بی سیم را در خودروهای 2017 خود معرفی کرد و Alpine اولین راه حلی برای خودروهای موجود بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CarPlay، این داستان ها را بررسی کنید:

Alpine iLX-107 دارای صفحه نمایش لمسی خازنی 7 اینچی است و می تواند با دوربین های دید عقب ادغام شود. در حالی که ما گیرنده جدید CarPlay بی‌سیم پس از فروش را آزمایش نکرده‌ایم (هنوز)، یک واحد نمایشی را در اوایل امسال آزمایش کردیم:Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اولین گیرنده بی سیم CarPlay که وارد بازار شد اکنون برای سفارش در دسترس است. آلپاین iLX-107 در ژانویه معرفی شد و اکنون می توان آن را از خرده فروشان مجاز خریداری کرد.