Apple Arcade: آیا خرید 4 میلیارد دلاری با Mortal Kombat و Batman Arkham می تواند خدمات را بهبود بخشد؟

امروز بعد از ظهر خبری منتشر شد مبنی بر اینکه برادران وارنر متعلق به AT&T به دنبال فروش خود هستند بخش بازی ها. آیا این می تواند فرصتی عالی برای اپل باشد تا سرویس بازی نوپای خود را با عناوین بزرگی مانند Mortal Kombat و Batman Arkham جذاب تر کند؟

بازی های برادران وارنر شامل عناوین نمادین کنسول و رایانه شخصی مانند Mortal Kombat، LEGO و Batman است. در سمت موبایل، بازی های بسیار محبوبی مانند Heads Up، DC Universe، Harry Potter Hogwarts Mystery، Golf Clash، Game of Thrones و غیره وجود دارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

فروش اپل آدوراما 4 ژوئیه


Apple Arcade بیش از 100 بازی ارائه می دهد که بسیاری از آنها منحصر به فرد پلتفرم پشتیبانی شده با اشتراک 5 دلاری در ماه هستند. در حالی که اپل تعداد مشترکین خود را برای این سرویس در تماس های درآمدی فصلی اعلام نمی کند، برخی تحلیلگران معتقدند که این سرویس می تواند حدود 12 میلیون کاربر پرداخت کننده را ببیند تا پایان سال.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

خریدی مانند این قطعا می تواند Apple Arcade را تقویت کند و توجه بسیاری و کاربران جدید را به خود جلب کند. شما چی فکر میکنید؟ آیا دوست دارید عناوین بزرگتری را به اپل آرکید ببینید؟ نظر خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید!

در حالی که درآمد سالانه 60 میلیون دلاری ممکن است شروع خوبی برای سرویس نوپای Apple Arcade است، اما در مقایسه با درآمد 13 میلیارد دلاری اپل از خدمات اپل آرکید در سه ماهه دوم سال 2020 کم رنگ است. تنها بخش کوچکی از 1.5 میلیارد فعال اپل. دستگاه ها

CNBC امروز گزارش می دهد که بخش بازی های برادران وارنر. برای فروش است و می تواند حدود 4 میلیارد دلار قیمت داشته باشد. غول های بازی مانند Activision Blizzard و Electronic Arts علاقه مند هستند، اما آیا این می تواند برای اپل مناسب باشد؟

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: