Apple Arcade اکنون برای کاربران مک قبل از انتشار macOS Catalina در دسترس است

پس از انتشار macOS Catalina Golden Master برای توسعه دهندگان، اپل امروز Apple Arcade را برای کاربران مک با آخرین نسخه سیستم عامل خود راه اندازی کرد. این قبل از انتشار عمومی macOS Catalina است که انتظار می‌رود این ماه به طور رسمی منتشر شود.Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برخی شایعات حاکی از آن بود که نسخه جدید این سیستم امروز عرضه خواهد شد، اما این اتفاق نیفتاد. با این حال، با توجه به انتشار Apple Arcade و اعلامیه اپل برای توسعه دهندگان، ممکن است در هفته آینده این اتفاق بیفتد.

macOS Catalina همچنین شامل یک برنامه موسیقی جدید است که جایگزین برنامه‌های iTunes، پادکست و تلویزیون، به‌روزرسانی‌های رابط Photos، یک برنامه کاملاً جدید Reminders، یک دسکتاپ توسعه‌یافته در Safari، Screen Time در macOS و «Find My» جدید است. .

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اپل آرکید یک کاتالوگ کامل از بازی ها را با یک اشتراک 4.99 دلاری در ماه ارائه می دهد که می تواند با حداکثر شش عضو خانواده به اشتراک گذاشته شود. طبق گفته اپل، تا پایان سال بیش از 100 بازی در دسترس خواهد بود که هر ماه تعداد بیشتری از بازی‌ها در دسترس خواهد بود.

اگر در حال حاضر از macOS Catalina استفاده می‌کنید، می‌توانید Apple Arcade را با مراجعه به فروشگاه App Mac امتحان کنید. حتی می توانید یک دسته بی سیم پلی استیشن 4 یا ایکس باکس را جفت کنید تا تجربه بازی را بهبود ببخشید.

این بازی‌ها خرید درون‌برنامه یا تبلیغات نخواهند داشت و می‌توان آن‌ها را در iPhone، iPad، iPod touch، Apple TV، و مک‌های دارای iOS 13، iPadOS 13، tvOS 13 و macOS Catalina بازی کرد. تمام پیشرفت‌ها با iCloud همگام‌سازی می‌شوند، بنابراین می‌توانید در همه دستگاه‌هایتان از جایی که کار را متوقف کرده‌اید ادامه دهید.