Apple Arcade با این تبلیغ عجیب و غریب که نمی‌توان از آن گذشت، امتیازی را به دست آورد

Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

حتی اگر شما یک گیمر نیستید، این صفحه اصلی فقط یک یا دو بار سرگرم کننده است. درباره Apple Arcade بیشتر بدانید اینجا.

سرویس بازی‌های بدون آگهی اپل در ماه سپتامبر آغاز به کار کرد و با بازی‌هایی که بدون تبلیغات یا خرید درون‌برنامه توسعه یافته‌اند، یک کسب‌وکار اشتراک جدید برای اپل ایجاد کرد. سرویس 4.99 دلار در ماه اخیراً یک گزینه اشتراک جدید 49.99 دلار در سال اضافه کرده است که عملاً دو ماه رایگان برای مشترکین سالانه اضافه می کند.

امروز متوجه چیزی غیرعادی در Apple.com شده اید؟ نگران نباشید توهم ندارید. Sonic، Frogger و دیگر شخصیت های Apple Arcade صفحه اصلی اپل را تصاحب کرده اند. مطمئناً، این ممکن است فقط یک تبلیغ برای سرویس بازی اشتراکی 5 دلاری در ماه اپل باشد، اما ویژگی دارد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.

پاوربانک فلش 150 واتی USB-C


به روز رسانی: اپل همچنین امروز یک تبلیغ جدید Apple Arcade در یوتیوب منتشر کرد، “دنیایی جدید برای بازی”. مانند تصاحب صفحه اصلی عجیب و غریب، احساس مشابهی دارد زیرا اکشن گیم پلی در دنیای واقعی با آواز خواندن دین مارتین ظاهر می شود.به دنیای من خوش آمدید

ممنون بن

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

بازاریابی Apple Arcade نیز در فروشگاه‌های اپل افزایش یافته است و فضایی را به دست آورده است که قبلاً به اسباب‌بازی‌ها و بازی‌های متصل به iOS اختصاص داده شده بود. Arcade بیش از 100 بازی را در iPhone، iPad، Apple TV و Mac ارائه می دهد و عناوین جدید و بسته های توسعه به طور مرتب اضافه می شوند.