Apple Arcade در ماه جولای Stardew Valley، Ridiculous Fishing Remastered و موارد دیگر را اضافه می کند

نسخه‌های جدید «App Store Greats» Slay the Spire، شبیه‌ساز کشاورزی Stardew Valley و Lego Duplo World نیز در ماه جولای به Apple Arcade عرضه خواهند شد. این بازی‌های Apple Arcade دارای برندهای Slay the Spire+، Stardew Valley+ و Lego Duplo World+ هستند. مشترکین Apple Arcade به تمام محتوای هر بازی دسترسی کامل خواهند داشت، بدون خرید درون برنامه ای، تبلیغات یا سایر موارد فروش.

Ridiculous Fishing یک بازی بسیار سرگرم کننده در مورد کاوش در اعماق دریا با طعمه بعید (مانند یک توستر)، جمع آوری هر چه بیشتر ماهی، پرتاب آنها به آسمان و سپس شلیک آنها است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.

Source link

بخش اپل آرکید 9to5mac فارسی

سرانجام، اپل اعلام کرد که به‌روزرسانی‌های «عمده» برای عناوین موجود Apple Arcade Mini Motorways و Mini Metro+ در ماه جولای ارائه می‌شوند.

اپل می‌گوید نسخه جدید Ridiculous Fishing که به Apple Arcade عرضه می‌شود، یک «ریمستر کامل و توسعه‌یافته» است که به صورت سه بعدی بازسازی شده است. این بازی “از پایه توسط تیم اصلی برنده جایزه ساخته شده است”. نسخه جدید همچنین شامل یک “حالت رقابتی با چالش ها و تابلوهای امتیازات روزانه، هفتگی و ماهانه” خواهد بود.

Apple Arcade قرار است در ماه ژوئیه با اضافه شدن سه عنوان جدید جدید، رشد زیادی پیدا کند. همانطور که برای اولین بار توسط چند ضلعی، عناوین جدید شامل نسخه بازسازی شده Ridiculous Fishing در کنار نسخه های «App Store Greats» Stardew Valley و Slay the Spire است.

بازی جدید Ridiculous Fishing نسخه ریمستر شده یکی از محبوب ترین بازی های آیفون است که در سال 2013 در iOS عرضه شد. فرض بازی این است که بازیکنان سعی می کنند ماهی بگیرند و سپس از آسمان به آنها شلیک کنند. چند ضلعی توضیح :

اپل همچنین می‌گوید که به‌روزرسانی‌های “عمده” برای عناوین موجود Apple Arcade Mini Motorways و Mini Metro+ در ماه جولای ارائه می‌شوند. به علاوه، به‌روزرسانی‌هایی برای What the Car؟ و گلف چیست؟

Slay the Spire+ و Lego Duplo World+ در ۷ جولای عرضه خواهند شد و پس از آن نسخه بازسازی شده Ridiculous Fishing EX در ۱۴ جولای عرضه خواهد شد. Stardew Valley+ در 21 جولای راه اندازی می شود. در 28 ژوئیه، Apple Arcade یک “بازی دنج زندگی/شبیه سازی جدید” اضافه خواهد کرد. به نام Hello Kitty Island Adventure.

شانس را دنبال کنید: توییتراینستاگرام و ماستودون