Apple CarPlay در هوندا آکورد 2.0T 2018 موجود است که در پاییز امسال در مدل 1.5T و هیبریدی موجود است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید!

محبوبیت CarPlay همچنان در حال رشد است، اگرچه به نظر نمی‌رسد سازندگان به نقطه‌ای رسیده‌اند که آن را به یک ویژگی استاندارد در خط تولید خود تبدیل کنند. ولوو اخیراً آن را به تریلرهای تراکتوری خود آورده است، سوبارو آن را در تمام سطوح تریم کراس‌ترک استاندارد کرده است، هیوندای آن را در «SUV شهری» جدید Kona و فورد از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزار آن را در همه خودروهای 2016 در دسترس قرار داده است.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


کابین پیشرفته و آسان آکورد 2018 همچنین دارای یک HMI کاملاً جدید است که شامل درایور متر 7 اینچی TFT بسیار باریک و رابط صفحه نمایش لمسی صوتی 8 اینچی جدید. اینچ با فیزیکی است. جلد و دکمه‌های تنظیمات و ویژگی‌های بصری‌تر شبیه گوشی‌های هوشمند، از جمله کاشی‌های برنامه قابل تنظیم و میانبرهای صفحه اصلی، و همچنین سازگاری Apple CarPlay™ و Android Auto™…

هوندا اعلام کرده است که هوندا آکورد 2018 از CarPlay به عنوان بخشی از سیستم اطلاعات سرگرمی 8 اینچی جدید پشتیبانی می کند.

مدل‌های جدید آکورد آخرین هونداهایی خواهند بود که در پاییز امسال از CarPlay پشتیبانی می‌کنند. فیت اسپورت 2018 جدیدترین مدلی بود که ماه گذشته به لیست اضافه شد، در حالی که قبلاً در دسترس بودن CarPlay برای Clarity، مینی‌ون Odyssey، سیویک Si و سیویک تایپ R اعلام شده بود.

صاحبان وسایل نقلیه قدیمی تر می توانند بازسازی کنند یونیت های سر جایگزینبا قیمت هایی که اکنون از زیر 300 دلار شروع می شود.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

را لیست ویژگی ها نشان می دهد که در مدل 2.0T استاندارد و در مدل های 1.5T و هیبریدی اختیاری خواهد بود. شما CarPlay (و همچنین Android Auto) را از طریق یک رابط صفحه نمایش لمسی 8 اینچی جدید دریافت خواهید کرد که به گفته شرکت شامل “حجم فیزیکی” است. و دکمه‌های تنظیمات و ویژگی‌ها و عملکردهای بصری‌تر شبیه گوشی‌های هوشمند، از جمله کاشی‌های برنامه قابل تنظیم و میانبرهای صفحه اصلی. همچنین می‌توانید یک درایور متر 7 اینچی TFT بسیار باریک و تریم تورینگ به یک صفحه نمایش 6 اینچی هدآپ برای راننده پیدا کنید.