Apple Mac های M1 را در پایگاه داده بلوتوث رتبه بندی می کند، B2002 اسرارآمیز هنوز در لیست است

اپل برای اولین بار این دستگاه مرموز “B2002” را که در دسته “رایانه شخصی” برچسب گذاری شده است، در ماه اکتبر ثبت کرد. در آن زمان، حدس زده می شد که این می تواند یک مک M1 جدید یا نوعی از Apple Silicon Mac باشد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:Source link

بخش اپل سیلیکون 9to5mac فارسی

علاوه بر محصولات کامل، اپل گاهی اوقات اجزایی را در پایگاه داده بلوتوث SIG ثبت می کند، مانند تراشه H1 در نسل دوم AirPods و تراشه W2 در Apple Watch Series 3. فهرست “TBD” دارای شرح “زیرزیستم کنترل کننده + میزبان + نمایه” است، بنابراین ممکن است به تراشه M1 یا جزء دیگری در M1 اشاره داشته باشد. Mac و هنوز به‌روزرسانی نشده است تا منعکس‌کننده آن باشد، اما باید دید.

اپل دارد سپرده جدیدترین مک M1 آن در پایگاه داده بلوتوث SIG این هفته. این شامل مک بوک ایر، مک مینی و مک بوک پرو می شود، اما یک دستگاه مرموز “B2002” در پایگاه داده باقی مانده است و معلوم نیست چه چیزی ممکن است باشد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


همانطور که توسط MacRumors امروز، اپل سه جدیدترین مک M1 خود را با بلوتوث SIG ثبت کرد و “B2002” هنوز به طور جداگانه با شماره مدل “TBD” فهرست شده است. علیرغم گمانه زنی های اولیه، این بدان معناست که دستگاه “B2002” یکی از اولین مک های M1 نیست. همچنین لیست‌های پایگاه داده بلوتوث جداگانه برای مواردی مانند iPhone 12، HomePod mini، AirPods Max و مدل‌های مختلف iPad وجود دارد.

را MacRumors این گزارش اشاره می‌کند که اپل گاهی اوقات قطعات را به طور جداگانه در پایگاه داده بلوتوث SIG طبقه‌بندی می‌کند، مانند تراشه H1 مورد استفاده در AirPods.

آیا شما حدسی دارید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

اکنون که دستگاه “B2002” به عنوان یکی از اولین مک های M1 منتفی شده است، هر کسی می تواند حدس بزند که ممکن است به چه چیزی تبدیل شود. اپل برای اولین بار این لیست را در 22 اکتبر 2020 ثبت کرد و چندین محصول از جمله AirTags، تلویزیون اپل جدید و AirPods به روز شده هنوز در دست تولید هستند.