Apple Music در Sonos اکنون با الکسا کار می کندSource link

بخش سیری 9to5mac فارسی

این آینده امروز است. فقط برنامه Sonos را به روز کنید، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، مهارت Apple Music را در برنامه Alexa فعال کنید، سپس حساب خود را پیوند دهید.

داستان های مرتبط:

هر دو Sonos One و Sonos Beam دارای کنترل صوتی داخلی با استفاده از Amazon Alexa (یا Google Assistant که هنوز با Apple Music کار نمی کند) دارند، بنابراین کنترل صوتی مستقیم در حال حاضر به این دو مدل محدود شده است. این یعنی زمان کمتری برای مدیریت برنامه Sonos و زمان بیشتری برای گوش دادن به موسیقی.

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


مشترکین Apple Music اکنون می توانند با استفاده از کنترل صوتی از طریق آمازون الکسا، پخش موسیقی را در بلندگوهای Sonos کنترل کنند. این ویژگی در ایالات متحده و بریتانیا بر روی بلندگوهای هوشمند Sonos One و Sonos Beam کار می‌کند و به بلندگوهای Amazon Echo بر اساس مهارت Apple Music در برنامه الکسا می‌پیوندد.

کنترل صدا در بلندگوهای Sonos با ادغام الکسا با پرش و پخش/مکث آهنگ، کنترل صدا و تقریباً هر مهارت دیگر الکسا کار می‌کرد، اما کنترل Apple Music از طریق الکسا نیاز به یکپارچگی عمیق‌تری داشت.

Sonos One و Sonos Beam همچنین از AirPlay 2، پروتکل پخش صدای بی‌سیم اپل پشتیبانی می‌کنند که با صدای چند اتاقه با سایر بلندگوهای AirPlay 2 از جمله HomePod کار می‌کند. Sonos Playbase و Sonos Play: 5 (نسل دوم) نیز با AirPlay 2 کار می کنند اما فاقد ادغام الکسا هستند.

Sonos می‌تواند Apple Music را از دسامبر 2015 پخش کند و بلندگوهای هوشمند Amazon Echo از پخش با استفاده از کنترل صوتی الکسا در دسامبر 2018 پشتیبانی می‌کنند. آمازون قول داده است که بلندگوهای غیر اکو با الکسا در آینده کنترل Apple Music را به دست خواهند آورد.