Apple One Bundle اکنون در دسترس است: Apple Music با تخفیف و موارد دیگرSource link

بخش اپل وان 9to5mac فارسی

برای 30 دلار در ماه، می توانید به باندل Apple One Premiere ارتقا دهید که شامل Apple Music، Apple TV+، Apple Arcade، فضای ذخیره سازی iCloud 2 ترابایتی، Apple News+ و Apple Fitness+ است. همه این خدمات به صورت جداگانه 55 دلار در ماه هزینه دارند، بنابراین با انتخاب Apple One Premiere، 25 دلار در ماه پس انداز خواهید کرد.

Apple One Individual و Apple One Family در زمان راه اندازی در بیش از 100 کشور در دسترس هستند، اما Apple One Premier فقط در مناطقی که Apple News+ در دسترس است در دسترس است: ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و استرالیا.

Apple One فردی شروع به 15 دلار در ماه برای Apple Music، Apple TV+، Apple Arcade و 50 گیگابایت فضای ذخیره سازی iCloud برای افراد. نسخه خانوادگی این طرح اجرا می شود 20 دلار در ماه با 200 گیگابایت فضای ذخیره سازی

در حال حاضر، عرضه در مراحل اولیه است و همه گزینه اشتراک جدید اپل وان را نمی بینند. در اینجا نحوه بررسی اینکه آیا برای شما در دسترس است یا خیر آورده شده است:

  1. فروشگاه App را باز کنید
  2. روی عکس نمایه خود در گوشه سمت راست بالا ضربه بزنید
  3. روی اشتراک ها ضربه بزنید
  4. به دنبال بنری برای تبلیغ اپل وان باشید

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


شما همچنین می توانید فقط باز کنید one.apple.com در Safari در iPhone یا iPad خود.

اپل رسماً عرضه جدید خود را آغاز کرده است اشتراک اپل وان بسته ای از خدمات کاربر این بسته با اشتراک چندین سرویس Apple، از جمله Apple Arcade، Apple Music، Apple News+ و غیره، نرخ‌های تخفیفی ارائه می‌دهد.

جزئیات بسته نرم افزاری Apple One

همچنین می توانید با دنبال کردن این مراحل در برنامه تنظیمات بررسی کنید:

  1. برنامه تنظیمات را باز کنید
  2. روی نام خود در بالا ضربه بزنید
  3. روی اشتراک ها ضربه بزنید
  4. به دنبال بنری برای تبلیغ اپل وان باشید

آیا قبلاً بسته اشتراک Apple One را در دستگاه خود می بینید؟ آیا قصد دارید مشترک شوید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Apple Fitness+ هنوز در دسترس نیست، اما اپل روز گذشته تأیید کرد که این سرویس هنوز در مسیری قرار دارد که اواخر امسال عرضه شود. Fitness+ یک سرویس کلاس تمرینی است که به کاربران امکان می‌دهد در کلاس‌های تناسب اندام میزبان اپل شرکت کنند، با ادغام عمیق اپل واچ و برنامه‌های Health.

همانطور که در تصویر برجسته این داستان می بینید، بنر Apple One این را تبلیغ می کند که می توانید با اشتراک در بسته نرم افزاری به جای خدمات اپل به صورت جداگانه، در هزینه خود صرفه جویی کنید. قابل ذکر است که هیچ به‌روزرسانی نرم‌افزار iOS مورد نیاز نیست، در عوض اپل اپل وان را برای کاربرانی که iOS 14.1 و iOS 14.2 بتای سمت سرور دارند عرضه می‌کند.

در نهایت، شما همچنین می توانید برای بار اول بیش از 2 ترابایت فضای ذخیره سازی iCloud پرداخت کنید. پس از مشترک شدن در Apple One، می‌توانید با برنامه‌های ذخیره‌سازی iCloud اضافی فضای ذخیره‌سازی اضافه کنید. اپل توضیح می‌دهد: «می‌توانید فضای ذخیره‌سازی اضافی iCloud را به‌طور جداگانه برای تکمیل آنچه در طرح Apple One شما گنجانده شده است، خریداری کنید.