Apple One Premier از هفته آینده به 17 منطقه جدید گسترش می یابدSource link

بخش اپل وان 9to5mac فارسی

اپل هنوز اعلام نکرده است که Apple One Premier در هر کشور چقدر هزینه خواهد داشت و آیا به دلیل عدم وجود Apple News+ کمی ارزانتر از ایالات متحده خواهد بود. البته تا 3 نوامبر بیشتر می دانیم.

همانطور که برای اولین بار توسط وب سایت آلمان مشاهده شد Macerkopfاپل Apple One Premier را به 17 منطقه جدید اضافه خواهد کرد، حتی بدون اینکه سرویس Apple News+ در آنجا در دسترس باشد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اگر کاربر انتخاب کند که در هر سرویس به صورت جداگانه مشترک شود، هزینه کلی تا 50 دلار در اینجا آمده است:

  • اپل موزیک: 9.99 دلار در ماه برای طرح فردی، 16.99 دلار در ماه برای طرح خانواده و 4.99 دلار برای طرح دانشجویی
  • AppleTV+: 4.99 دلار در ماه
  • Apple Arcade: 4.99 دلار در ماه
  • Apple News+: 9.99 دلار در ماه
  • AppleFitness+: 9.99 دلار در ماه یا 79.99 دلار در سال
  • iCloud+: 0.99 دلار در ماه برای 50 گیگابایت، 2.99 دلار در ماه برای 200 گیگابایت و 9.99 دلار در ماه برای 2 ترابایت

در حال حاضر، کشورهایی که Apple Fitness+ را ارائه می دهند، مانند نیوزلند و ایرلند، اما Apple News+ را ندارند، مجبور به خرید اشتراک مستقل شدند. خوشبختانه، اپل از 3 نوامبر در حال تغییر آن است و به کاربران این امکان را می دهد که همه چیز را در یک اشتراک جمع کنند.

در ایالات متحده، Apple One Premier شامل Apple Music، Apple Arcade، Apple TV+، Apple News+، Apple Fitness+ و 2TB iCloud با قیمت 29.95 دلار در ماه است و به کاربران این امکان را می دهد تا تمام این خدمات را با حداکثر شش عضو خانواده به اشتراک بگذارند.

Apple Services

با این کار، اتریش، برزیل، کلمبیا، فرانسه، آلمان، اندونزی، ایرلند، ایتالیا، مالزی، مکزیک، نیوزلند، پرتغال، روسیه، عربستان سعودی، اسپانیا، سوئیس و امارات متحده عربی اپل وان پریمیر را با 2 ترابایت عرضه خواهند کرد. ذخیره سازی iCloud و بدون Apple News+.

با این تغییر، مشتریان این 17 کشور از قابلیت ارتقای iCloud خود تا 4 ترابایت نیز بهره مند خواهند شد. در حال حاضر، کشورهایی که یک اشتراک Apple One Family دارند می‌توانند تا ۲.۲ ترابایت فضای ذخیره‌سازی iCloud داشته باشند که البته هزینه آن ۲۰۰ گیگابایت را به عنوان یک سرویس مستقل پرداخت می‌کنند.

همراه با اعلام راه اندازی Apple Fitness+ در 15 منطقه جدید در 3 نوامبر، اپل بی سر و صدا سطح برتر Apple One را به زودی در 17 کشور جدید در دسترس قرار داده است.