Apple Pride Celebrations دارای لیست پخش Madonna و LGBTQIA+ است

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.



Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

رژه با برخی از مربیان و رئیس تناسب اندام اپل، جولز آرنی مصاحبه کرده است.

در رده متحدان یک هنرمند برجسته در مدونا است که اپل از او به عنوان یک فعال اجتماعی قدیمی یاد می کند…

مربیان Apple Fitness+ با پوشیدن لباس هایی با تم مدونا حال و هوای خود را به دست می آورند. ستایش ویژه برای تایرل دزان، که در حالی که لباس عروسی پوشیده است، تمرین دوچرخه سواری انجام می دهد (دقیقاً مانند شما).

انرژی و مضامین هر تمرین از تاثیر مدونا بر پذیرش خود و فراگیری از طریق موسیقی، فرهنگ و سبک الهام گرفته شده است. لیست پخش موسیقی هر تمرین شامل آهنگ‌هایی از هر دهه از زندگی حرفه‌ای او است که از دهه 1980 شروع شده و تا دهه 2010 ادامه دارد.

این شرکت می گوید پروژکتور مدونا در تاریخ 5 ژوئن در دسترس خواهد بود.

هفت تمرین و مدیتیشن جدید شامل هنرمندان و متحدان LGBTQIA+ خواهد شد.

هر مربی که تمرینات را هدایت می‌کند، به یکی از مدل‌های مد افسانه‌ای این خواننده طراحی می‌شود. در حین تمرین روی دوچرخه، مربی Fitness+ Tyrell Désean به کاربران اجازه می‌دهد در حالی که لباس عروس توری سفیدی که از سبک به یاد ماندنی این هنرمند در مراسم جوایز موسیقی MTV در سال 1984 و آهنگ پرطرفدار “Like a Virgin” الهام گرفته شده است، ابراز نظر کنند. در یک تمرین قایقرانی، آنیا گارسیا، مربی Fitness+، تغییر و اختراع مجدد این هنرمند را در طول دهه‌ها جشن می‌گیرد و در عین حال مد نمادین او را در موزیک ویدیو “Material Girl” گرامی می‌دارد.

کریستین هاوارد، مربی Fitness+، مدیتیشن جدیدی را درباره رهبران نمادینی که جوامع را در حمایت از حقوق برابر متحد کرده‌اند، رهبری می‌کند.

جشن پراید سیب در آستانه ماه پراید در خرداد همچنان ادامه دارد. این شرکت کارها را با بند و صفحه ساعت جدید اپل واچ آغاز کرد و امروز تمرینات جدیدی را با لیست های پخش موسیقی از LGBTQIA+ “هنرمندان و متحدان” اعلام کرد.

برای بزرگداشت غرور، Apple Fitness+ تمرین‌ها و مراقبه‌های جدیدی را معرفی می‌کند که بر جامعه LGBTQ+ نور می‌تاباند، به‌علاوه یک Artist Spotlight جدید با موسیقی از مدونا، فعال اجتماعی قدیمی و متحد.

مجموعه Artist Spotlight، که کل لیست پخش تمرینی را به یک هنرمند اختصاص می‌دهد، با تمرین‌های جدید با موسیقی مدونا غنی شده است. در روز دوشنبه، 5 ژوئن، تمرینات جدید با موسیقی این خواننده در تمام انواع تمرین، از جمله HIIT، قایقرانی، دوچرخه سواری، هسته مرکزی، تردمیل، قدرت، رقص و یوگا در دسترس خواهد بود.

از دوشنبه، 29 مه، Fitness+ ماه غرور را در ژوئن با معرفی هفت تمرین و مدیتیشن جدید که به جامعه LGBTQ+ احترام می‌گذارد، جشن می‌گیرد. […] پیام فراگیری و پذیرش را برای همه منتشر کنید. تمرینات همچنین شامل نورپردازی ویژه پراید با الهام از پرچم رنگین کمان خواهد بود.