Apple Rewards کارت اعتباری بارکلی با شروع گمانه زنی های افزایش اپل کارت پایان می یابدSource link

بخش اپل کارت 9to5mac فارسی همانطور که بلومبرگ اشاره کرده است، پایان این همکاری به این دلیل است که اپل می‌خواهد روی تبلیغ اپل کارت خود تمرکز کند که شامل تامین مالی ویژه 0% برای طیف وسیعی از محصولاتش، پاداش‌های بهتر و تجربه یکپارچه می‌شود. برند اپل و آیفون با حمایت گلدمن. ساکس

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


گزارش شده توسط بلومبرگهمکاری اپل با Barclays اکنون به طور رسمی پایان یافته است و گزینه درخواست برای ویزای Barclaycard دیگر در دسترس نیست.

ظاهرا اپل به همکاری طولانی مدت خود در زمینه کارت اعتباری با بارکلیز پایان داده است. روند قطع رابطه سال گذشته قبل از راه اندازی اپل کارت در ایالات متحده آغاز شد.

برای سال‌ها، بارکلیز بانک شریکی بود که اپل به آن کارت اعتباری پاداش ارائه می‌کرد. این همکاری پس از پایان دادن به کارت پاداش بارکلیز در سال گذشته توسط اپل ادامه یافت، و اپل ویزای اولیه تامین مالی Barclaycard را تبلیغ کرد. با این حال، اپل کارت از جهات مختلف به گزینه جذاب تری تبدیل شده است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

غول فناوری مستقر در کوپرتینو در کالیفرنیا در یادداشتی به کارمندان خرده فروشی گفت که کاربران دیگر گزینه ای برای درخواست کارت اعتباری در فروشگاه های خرده فروشی یا از طریق وب سایت نخواهند داشت. از این شرکت از 15 سپتامبر، همان روزی که قصد دارد تا دو مدل اپل واچ جدید و یک آیپد ایر جدید را معرفی کرد. اپل به کارکنان گفت که دارندگان کارت موجود می توانند مانند یک کارت اعتباری معمولی از کارت استفاده کنند.

قابل ذکر است، با پایان یافتن همکاری با بارکلیز (بانک چند ملیتی بریتانیا) در روزی که اپل رویداد سپتامبر خود را برگزار می کند، می تواند نشانه ای از آمادگی اپل برای گسترش اپل کارت در بریتانیا و سایر نقاط باشد.