Apple Store Time Machine: از مکان های نمادین با جزئیات خیره کننده بازدید کنید

کارهای فوق العاده مایکل را می توانید در ادامه مطلب دنبال کنید توییتروب سایت آن و راهنمای خرده فروشی اپل ما برای 9to5Mac.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

همانطور که در بالا به اشتراک گذاشتم، سطح جزئیاتی که مایکل در این مورد قرار داده است شگفت انگیز است. همه چیز از برچسب‌های قیمت و مشخصات محصولات اصلی که در روز افتتاحیه در دسترس بودند تا استیو جابز ارائه‌هایی (با ویدئو و صدا!) بر روی صفحه پاوربوک، نرم‌افزار دقیقی که اپل در قفسه‌هایش فروخت. و Genius Bar اصلی با تلفن قرمز روشن همه اینجا هستند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


Apple Store Time Machine اکنون به عنوان یک دانلود رایگان (برای Mac) با گزینه کمک مالی برای پشتیبانی از کار باورنکردنی و صدها ساعت صرف تحقیق، طراحی و ساخت برنامه در دسترس است. به دنبال دکمه Download and Donate در پایین سایت بگردید.

با ورود به هر فروشگاه توضیح کوتاهی در مورد تاریخچه و اهمیت هر مکان وجود دارد. برای پیمایش، می‌توانید از ASDW یا کلیدهای جهت‌دار و همچنین ماوس یا ترک‌پد خود استفاده کنید. در زیر به طور خاص در مورد Tysons Corner صحبت خواهم کرد، اما هر چهار فروشگاه برای کاوش بسیار شگفت انگیز هستند!

Apple Store Corner Time Machine تایسون

همکار سابق من در 9to5Mac، مایکل استیبر، استاد خرده فروشی، تاریخ و طراحی اپل است. پروژه‌های گذشته شامل نقشه‌برداری از دنیای گسترده و فضایی خاکستری اپل، کاوش در فروشگاه‌های کاملاً جدید اپل مانند تئاتر برج در لس آنجلس، کتابخانه کارنگی اپل، ردیابی بیش از 500 فروشگاه باز شده در طول همه‌گیری و موارد دیگر بوده است.

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که نمادین ترین فروشگاه های اپل در اولین مکان، خیابان پنجم اپل و حلقه بی نهایت برای افتتاحیه های بزرگشان چه شکلی به نظر می رسند؟ یا شاید شما آنجا بودید و می خواهید دوباره به جادو نگاه کنید؟ علاقه مندان به خرده فروشی اپل مایکل استبر چشمگیرترین پروژه خود تا به امروز، Apple Store Time Machine را گردآوری کرده است. این یک برنامه Mac فوق‌العاده همهجانبه برای کشف و کاوش در مهم‌ترین فروشگاه‌های اپل با جزئیات باورنکردنی است، دقیقاً زمانی که باز می‌شدند.

«ماشین زمان اپل استور جشن مکان‌ها و محصولاتی است که بیش از بیست سال زندگی ما را شکل داده‌اند. این تجربه تعاملی لحظات به یاد ماندنی از تاریخ اپل را با جزئیات پرزحمت و دقت تاریخی بازسازی می کند.

کار با Apple Store Time Machine – Tysons Corner

من توانستم در چند روز گذشته Apple Store Time Machine را تست کنم و تمام این تجربه را از گوش تا گوش پوزخند می زدم. از صفحه بارگیری باز با توسترهای پرنده، جلوه های صوتی و منوی اصلی Mac OS Aqua، وارد دوربری شدید.

چهار فروشگاهی که می‌توانید از آنها بازدید کنید عبارتند از Tysons Corner – اولین فروشگاه اپل در جهان، مرکز خرید استندفورد – عصر فروشگاه‌های کوچک، خیابان پنجم – طراحی که یک دهه را تعریف کرد، و Infinite Loop – فروشگاه اپل که دوباره اختراع کرد.

تخصص باورنکردنی مایکل در تاریخچه و طراحی خرده فروشی اپل، همراه با تیزبین ترین چشم برای بهترین جزئیاتی که تا به حال دیده ام، نزدیک ترین چیز را به یک ماشین برای برگرداندن زمان واقعی که می توانید برای این فروشگاه های اپل تجربه می کنید ایجاد کرده است.

دانلود Apple Store Time Machine

مایکل در اینجا چگونه Apple Store Time Machine را توصیف می کند:

اکنون، با باورنکردنی‌ترین پروژه‌اش – با تکیه بر کاری که سال گذشته شروع کرد – تجربه‌ای شگفت‌انگیز خلق کرده است که شما را در زمان به عقب برمی‌گرداند به چهار فروشگاه بزرگ در جزئیات اپل – دقیقاً چگونه در روزهای افتتاحیه با جزئیات شگفت‌انگیز بودند. دقت تاریخی

Source link

بخش اپل استور 9to5mac فارسی

اگر طرفدار اپل هستید یا به تازگی خاطرات خوبی از خرید اولین iPod، iPhone یا Mac خود داشته اید، Apple Store Time Machine بسیار لذت بخش است. نمی توانم توصیه کنم آن را امتحان کنید!