Apple Watch Ultra با میکرو LED: آخرین اخبار در اینجا آمده است

گزارش امروز جوان در پی گزارشی از بلومبرگ اوایل این هفته. در این گزارش، مارک گورمن توضیح داد که اپل در حال کاهش اتکای خود به شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی است و شروع به طراحی نمایشگرهای خود برای محصولاتی مانند اپل واچ و آیفون خواهد کرد. بلومبرگ با این حال خاطرنشان کرد که اپل همچنان برای تولید انبوه به این شرکت ها متکی خواهد بود.

هر دو گزارش این هفته اساساً یک چیز را می گویند. اپل شروع به طراحی نمایشگرهای خود خواهد کرد، با اپل واچ و در نهایت آیفون و سایر دستگاه های تلفن همراه. در حال حاضر، این شرکت کاملاً به نمایشگرهای شرکت هایی مانند سامسونگ و ال جی متکی است.

طبق گزارش‌ها، ال‌جی در حال حاضر در حال ایجاد یک خط کوچک برای صفحه‌نمایش‌های میکرو LED برای اپل واچ است. یانگ می‌گوید: «این خط کوچک احتمالاً میکرو LED‌های اپل را مونتاژ می‌کند. او می گوید انتظار نمی رود تولید تا نیمه دوم سال 2024 آغاز شود و اولین اپل واچ با میکرو LED در سال 2025 عرضه خواهد شد.

گرفتن 9to5Mac

به گفته یک تحلیلگر معتبر، شواهد نشان می دهد که اپل واچ از سال 2025 به فناوری صفحه نمایش نسل بعدی منتقل خواهد شد، همچنان در حال افزایش است. راس یانگال‌جی ساخت یک خط تولید کوچک برای نمایشگرهای میکرو ال‌ای‌دی را قبل از اینکه اپل از OLED خارج شود، آغاز کرد. این همچنین به برنامه های اپل برای شروع ساخت اپل واچ و صفحه نمایش آیفون خود در داخل کمک می کند.

گذار از اپل واچ به میکرو ال ای دی

گزارش جدید یانگ امروز به طور کلی آنچه را که اوایل این هفته گزارش شده بود تأیید می کند. این تحلیلگر توضیح می دهد که اپل هنگام انتقال فناوری های نمایشگر “کل فرآیند را انجام نخواهد داد”. یانگ می گوید برای نمایشگر میکرو ال ای دی که قرار است ابتدا در اپل واچ اولترا استفاده شود، اپل با ال جی همکاری نزدیکی خواهد داشت.

علاوه بر این، چندین مؤلفه مختلف وارد صفحه نمایش های مورد استفاده در آیفون و اپل واچ می شوند. همانطور که یانگ امروز توضیح می‌دهد، اپل می‌تواند بیشتر نمایشگرها را در داخل طراحی کند و سپس به ال‌جی، سامسونگ و دیگران برای قطعات «خارج از قفسه» مانند هواپیماهای پشتی تکیه کند.

حتی اگر اپل نتواند سامسونگ و ال جی را به طور کامل کنار بگذارد، به آن اجازه می دهد وابستگی خود را به این شرکت ها به میزان قابل توجهی کاهش دهد. به عنوان جوان و بلومبرگ با این حال، هر دو می گویند که این فرآیند پیچیده ای خواهد بود و ممکن است تا سال 2025 اولین نتایج کار اپل را نبینیم.

Source link

بخش appl 9to5mac فارسی FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. ذیل.


برای من، این به نظر بسیار شبیه نحوه کار اپل با TSMC روی پردازنده‌های سیلیکونی اپل که در همه محصولاتش استفاده می‌شود، است. اپل تراشه‌ها را در داخل طراحی می‌کند، اما سپس با TSMC همکاری نزدیکی برای تولید و ساخت آن تراشه‌ها دارد. اپل همچنین سرمایه گذاری زیادی در TSMC انجام می دهد تا به این شرکت کمک کند تا کارخانه های خود را برای پشتیبانی از آخرین فرآیندهای تولید ارتقا دهد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید: