Aqara U200 اکنون با پشتیبانی از کلید Apple Home در دسترس است


کلید هوم اپل همچنان راه خود را به سمت قفل های خانه هوشمند بیشتر و بیشتر می کند. Aqara که به تازگی قفل هوشمند U50 را منتشر کرده است، به تازگی Aqara U200 را با ویژگی های امنیتی پیشرفته، پشتیبانی از موضوع، پشتیبانی از Thread و ادغام با Home Key منتشر کرده است.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.


به نظر می رسد قفل Aqara U200 یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد به راحتی دبلت های فعلی خود را ارتقا دهد. طراحی مقاوم‌سازی آن، آن را برای صاحبان خانه و اجاره‌کنندگان عالی می‌کند و به شما امکان می‌دهد بدون تغییر کلید یا تغییر در درب، قفل‌های اروپایی و قفل‌های آمریکایی را ارتقا دهید. نصب Aqara U200 ساده است و به ابزار دیگری به جز پیچ گوشتی نیاز ندارد.

ویژگی های اصلی:

  • تشخیص اثر انگشت:دسترسی سریع و ایمن به لطف حسگر اثر انگشت یکپارچه
  • کدهای پین: کدهای سفارشی را می توان در صفحه کلید بی سیم همراه وارد کرد. کاربران برنامه Aqara می توانند به راحتی دسترسی مهمان را با گذرواژه های یکبار مصرف مدیریت کنند که می توانند از راه دور ایجاد، به اشتراک گذاشته و از راه دور استفاده کنند، حتی زمانی که قفل از هر پلت فرم خانه هوشمند جدا شده باشد.
  • برنامه های موبایل و دستیارهای صوتی:دسترسی از راه دور برای قفل و باز کردن قفل از طریق برنامه Aqara، Amazon Alexa، HomeKit، Google Home/Google Assistant، SmartThings، Home Assistant و غیره در دسترس است.
  • کارت های Aqara NFC:باز کردن قفل دستی آسان با استفاده از کلیدهای Aqara NFC
  • کلیدهای سنتی:دسترسی اضطراری با استفاده از کلیدهای درب اصلی شما

قفل U200 امنیت خانه شما را با رمزگذاری پیشرفته ای که در برابر هک شدن محافظت می کند، هشدار سرقت روی صفحه کلید بی سیم و ویژگی قفل خودکار که به طور خودکار درب شما را پس از مدت زمان تعیین شده ایمن می کند، به سطح بالاتری می برد. همچنین اعلان‌های بی‌درنگ درباره وضعیت امنیتی خانه خود دریافت خواهید کرد.

Aqara U200 با تکیه بر ویژگی های محبوب قفل های قبلی Aqara، فضای ذخیره سازی محلی و رمزگذاری شده را برای اثر انگشت و رمز عبور، محافظت از پین ضد جاسوسی، و حالت هایی مانند Do Not Disturb، Passage و Night lock ارائه می دهد. علاوه بر این، Aqara U200 حالت باز کردن قفل بی‌صدا را برای کاهش نویز، فنر کششی برای درب‌های بدون دستگیره یا بازشو به سمت داخل، و عملکردهای قفل و باز کردن قفل چرخشی مناسب معرفی می‌کند.

قفل U200 که بر اساس پروتکل Thread ساخته شده است برای استفاده طولانی مدت طراحی شده است. این باتری با باتری های قابل شارژ لیتیوم یونی کار می کند و در هر بار شارژ تا شش ماه عمر باتری را فراهم می کند. صفحه‌کلید دارای رتبه IPX5 می‌تواند با باتری‌های AAA کار کند یا از سیم‌کشی زنگ در برای برق دائمی استفاده کند.

نقد و بررسی Aqara U200

در هفته‌های آینده بررسی دقیق‌تر و عملی‌تری خواهیم داشت، اما می‌توانید Aqara U200 را با پشتیبانی Apple Home Key در آمازون خریداری کنید و از کد آن استفاده کنید. 20LFY6XT تا 11 جولای 20% پس انداز کنید. من یکی از طرفداران پر و پا قرص Aqara U100 هستم و با Matter، Thread و Home Key اپل، U200 به نظر می رسد یک مکمل عالی برای خط تولید باشد.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی