Belkin Wemo با سوئیچ جدید، دیمر و دوشاخه هوشمند، Thread and Matter را برای سال 2022 شرط بندی می کند

فناوری اساسی که Matter برای فعال کردن این مورد استفاده می کند Thread است. قبلاً تعدادی از شرکت‌های دستگاه‌های هوشمند را دیده‌ایم که از Thread مانند Apple با HomePod mini، Nanoleaf استفاده کرده‌اند. حواو بیشتر.

بلکین جزئیات قیمت یا نسخه خاصی را برای دوشاخه، سوئیچ و دیمر هوشمند Wemo HomeKit با پشتیبانی از Matter over Thread به اشتراک نگذاشته است، اما آنها «آخر امسال در 25 کشور» وارد بازار خواهند شد.

امسال، Wemo نسخه‌های جدیدی از محبوب‌ترین محصولات خود – Wemo Smart Plug، Wemo Smart Light Switch و Wemo Smart Dimmer – را منتشر خواهد کرد که با پشتیبانی از Matter over Thread طراحی شده‌اند. با همکاری نزدیک با اتحادیه استانداردهای اتصال و سازمان‌های عضو گروه Thread از جمله آمازون، اپل، گوگل و سامسونگ SmartThings، نسل بعدی دوشاخه‌های هوشمند Wemo و کنترل‌های نور به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به راحتی در خانه ادغام شوند و اتصالات قابل اعتماد بین دستگاه‌ها و سازگاری یکپارچه را فراهم کنند. با هر محصول سازگار با Matter.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

خیلی خوب است که دستگاه‌های خانه‌های هوشمند بیشتری از Matter/Thread پشتیبانی می‌کنند، زیرا بهبودهای واقعی را برای تنظیمات خانه هوشمند ارائه می‌دهد. من از Thread با چندین مورد استفاده می کنم چراغ های هوشمند نانولیفو سرعت و قابلیت اطمینان به طور قابل توجهی بهتر از اکثر دستگاه های خانه هوشمند Threadless من است.

دلیل برتری Thread این است که یک پروتکل شبکه شبکه ای است که به طور خاص برای دستگاه های خانه هوشمند با ارتباطات مستقیم همتا به همتا طراحی شده است. خود نگهداری و تعمیر می‌شود، به این معنی که کمتر احتمال دارد خطاهای «دستگاه پاسخ نمی‌دهد» و غیره را ببینید. برای بررسی عمیق تر Thread، اینجا بیشتر بیاموزید.

برای مرجع، Wemo HomeKit فعلی سازگار است دوشاخه هوشمند 25 دلار می رود، سوئیچ چراغ هوشمند به قیمت 30 دلار به فروش می رسد و دیمر هوشمند مجوز 40 دلاری (75 دلار برای یک بسته 2 تایی).

گرفتن 9to5Mac

در کنار زنگ ویدیویی هوشمند جدید Wemo HomeKit، بلکین فاش کرد که دوشاخه هوشمند Wemo، کلید چراغ هوشمند و دیمر هوشمند با پشتیبانی از Matter over Thread امسال شاهد ارتقاء خواهد بود. این به معنای اتصالات سریع تر و قابل اعتمادتر با برد بیشتر برای دستگاه های HomeKit است.

بلکین خبر Wemo را در CES امشب اعلام کرد:

به عنوان یادآوری، Matter یک استاندارد خانه هوشمند جدید است که حاصل همکاری اپل، آمازون، گوگل، سامسونگ، اتحاد استانداردهای اتصال و غیره است. ایده بزرگ این است که به مشتریان اطلاع دهیم که یک دستگاه خانه هوشمند با راه‌اندازی (مقطع پلتفرم) آن‌ها کار می‌کند و همچنین آنها را سریع‌تر، قابل اطمینان‌تر، ایمن‌تر و استفاده آسان‌تر می‌کند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


[ad_2]

Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی