CarPlay برای تسلا: در اینجا گزینه های فعلی شما هستند

با رفتن به Gapiński می توانید با این راه حل هک CarPlay و Tesla شروع کنید. وب سایت همینجا. این یک راه حل «دانلود و رفتن در چند دقیقه» نیست، اما یک گزینه است زیرا تسلا همچنان از اضافه کردن پشتیبانی CarPlay بومی خودداری می کند.

راه حل بهتری ممکن است در راه باشد…

بعید به نظر می رسد که خود تسلا هرگز تسلیم شود و پشتیبانی بومی CarPlay را در وسایل نقلیه خود ارائه دهد. این شرکت مشتاق کنترل کل تجربه داخل خودرو است، حتی اگر بسیاری از مالکان از CarPlay درخواست کمک کنند. قابل توجه است که تسلا با وجود ارائه یکپارچه سازی با سرویس های Spotify و TIDAL، حتی از یکپارچه سازی Apple Music پشتیبانی نمی کند.

این راه حل هک توسط Raspberry Pi که نسخه سفارشی اندروید را اجرا می کند هدایت می شود. مجموعه کامل سخت‌افزار شامل Raspberry Pi دیگری است که لینوکس را اجرا می‌کند، که قابلیت‌های ویدئو و شبکه را کنترل می‌کند. همچنین برای کنترل خروجی ویدیوی Raspberry Pi Android و اتصال دو برد به یکدیگر به یک کابل micro-HDMI به HDMI و یک کابل اترنت نیاز دارید.

همانطور که گفته شد، یک سخنگوی Alpine به 9to5Mac تایید کرد که این شرکت فعالانه روی راه حل هایی برای خودروهای تسلا کار می کند که می تواند پشتیبانی از CarPlay را به همراه داشته باشد. جزئیات بیشتر مشخص نیست، اما این شرکت در حال حاضر آن را دارد سیستم صوتی Alpine F#1 Status در تسلا مدل S 2018 اجرا می شود و به دنبال گزینه های ادغام EV بیشتر است.

برگرفته از 9to5Mac (و گزینه های دیگر)

تصویر از طریق مگاوات

Gapiński همچنین خاطرنشان می کند که سخت افزار اختیاری دیگری وجود دارد که می توانید برای بهبود بیشتر تنظیمات اضافه کنید:

  • هیت سینک برای رزبری پای – تخته ها به کمی خنک کننده نیاز دارند
  • قاب باز برای دو کامپیوتر Raspberry Pi – مدیریت کابل را تسهیل می کند، اجازه می دهد تا تمام سخت افزارها در کنسول مرکزی قرار گیرند
  • CarlinKit CPC200-Autokit، CPC200-CCPA – اگر قصد استفاده از CarPlay بی سیم یا Android Auto را دارید، برای اندروید اتو بی سیم، مدل جدید را سفارش دهید: CPC200-CCPA

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

با این سیستم Raspberry Pi و تلاش‌های شرکت‌هایی مانند Alpine، واضح است که اکثر کاربران اجازه نخواهند داد که تسلا از اضافه کردن پشتیبانی بومی CarPlay آنها را متوقف کند. در واقع یکی از محبوب ترین راه حل ها تا کنون این است یونیت سر مستقل Intellidash Proکه از CarPlay بی سیم پشتیبانی می کند.

توسعه دهنده Michał Gapiński بود روی این پروژه کار کنند برای مدت طولانی او اولین نگاهی به تلاش‌ها در اوایل امسال به اشتراک گذاشت و نشان داد که چگونه ویژگی‌هایی مانند کنترل فرمان، پشتیبانی از Apple Music و موارد دیگر وجود دارد. قبلا مراقبت شده بودند آخرین به‌روزرسانی Gapiński در مورد این پروژه نشان می‌دهد که چقدر پیشرفت کرده است، و اکنون برای امتحان کردن در دسترس شما است.

کدگذاری شده در سیستم عامل تسلا یافت می شود نشان داد که در مقطعی روی یکپارچه سازی Apple Music کار می کرد. اما این ادغام هنوز به نتیجه نرسیده است.

مقاومت تسلا در برابر افزودن CarPlay بر کسی پوشیده نیست، و هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این چیزی است که شرکت در تلاش برای افزودن آن است. اوایل امسال، راه‌حلی را پوشش دادیم که CarPlay را به خودروهای تسلا آورد، و اکنون برای همه در دسترس است… تا زمانی که بخواهید از چند حلقه اصلی عبور کنید.

با وجود اجرا در مرورگر تسلا، تجربه CarPlay کاملاً کاربردی است. می توانید از برنامه های CarPlay مانند Apple Music، Apple Maps، Google Maps و غیره استفاده کنید. حتی می توانید از دکمه روی فرمان برای کنترل پخش استفاده کنید و در حین رانندگی از تجربه کامل لذت ببرید.

چند گزینه شخص ثالث دیگر نیز وجود دارد. برای جزئیات به زیر مراجعه کنید.

از CarPlay در تسلا خود استفاده کنید…

را Intellidash Pro دستگاه (بررسی کامل) به سادگی به داشبورد ماشین شما متصل می شود و تجربه کامل CarPlay را برای هر وسیله نقلیه ای، صرف نظر از یونیت سر داخلی خودرو، به ارمغان می آورد. وجود دارد حتی راه حل های دیگر طراحی شده است به طور خاص برای خودروهای مدل 3 و مدل Y تسلا با صفحه‌نمایش‌هایی که پشت فرمان قرار می‌گیرند، جایی که معمولاً یک داشبورد سنتی پیدا می‌کنید.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی هنگامی که تمام سخت افزار را در اختیار دارید، تجربه نرم افزاری واقعی استفاده از CarPlay توسط مرورگر داخل خودرو موجود در خودروهای تسلا ارائه می شود. شما با استفاده از مرورگر به Raspberry Pi متصل می شوید، سپس رابط CarPlay را مستقیماً روی صفحه نمایش تسلا بارگیری می کنید (از طریق تسلا شمال).

اما با نگاهی به آینده، ممکن است یک راه حل ساده تر «plug and play» برای آوردن CarPlay به تسلا شما در راه باشد. آلپاین است یکی از محبوب ترین شرکت ها که هد یونیت های پس از فروش را با پشتیبانی CarPlay سیمی و بی سیم تولید می کند – این شرکت مجموعه گسترده ای از هد یونیت ها را با پشتیبانی CarPlay ارائه می دهد، اما هیچ کدام برای وسایل نقلیه تسلا طراحی نشده اند.