CarPlay برای کامیون Honda Ridgeline 2018 در صفحه نمایش 8 اینچی با پورت USB داخلی موجود است

استیو جابز تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها را با ماشین‌ها و کامیون‌ها مقایسه می‌کند و می‌گوید که ماشین‌ها نیازهای بیشتر مردم را برآورده می‌کنند، اما همیشه کسانی هستند که به کامیون‌های قدرتمندتر و توانمندتری نیاز دارند. اگر نیازهای خودروی شما در دسته دوم قرار می گیرد، هوندا گزینه CarPlay را در Ridgeline 2018 ارائه می دهد.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

هوندا می گوید سازگاری با CarPlay یک گزینه به جای یک ویژگی استاندارد است.

Ridgeline 2018 طیف وسیعی از ویژگی‌ها و فن‌آوری‌های ممتاز استاندارد و در دسترس را در فضای داخلی مجهز به مواد لمسی نرم با کیفیت بالا که از رقبا متمایز است، به مشتریان ارائه می‌دهد. فناوری‌های پیشرفته موجود عبارتند از: صفحه نمایش صوتی لمسی 8 اینچی با سازگاری Android Auto و Apple CarPlay، رادیو HD، SiriusXM 2.0، حداکثر چهار پورت USB و سیستم ناوبری متصل به ماهواره هوندا.

این روزها فقط کامیون های کوچک نیستند که سازگاری با CarPlay را ارائه می دهند، بلکه در نیمه تریلرهای اسکانیا و ولوو نیز موجود است.

هوندا به اضافه کردن پشتیبانی از CarPlay به خودروهای خود ادامه می‌دهد و مینی‌ون Odyssey، Civic Type R، Clarity، Accord و Fit Sport در میان مدل‌هایی هستند که در ماه‌های اخیر سازگاری دارند.

اگر وسیله نقلیه شما گزینه CarPlay را به صورت استاندارد ارائه نمی دهد، طیف گسترده ای از آن وجود دارد محصولات پس از فروش در حال حاضر موجود است – از جمله اولین مدل بی سیم، آلپاین ILX-107. مراقب بررسی آینده باشید.


Ridgeline همچنین به ارائه مجموعه کامل هوندا Sensing از ویژگی‌های پیشرفته ایمنی و کمک راننده، از جمله سیستم ترمز کاهش برخورد (CMBS™) با هشدار برخورد از جلو (FCW)، کمک حفظ خطوط (LKAS)، کاهش خروج از جاده (RDM) با هشدار خروج از خط (LDW) و کروز کنترل تطبیقی ​​(ACC).

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


مدل سال گذشته به عنوان کامیون سال آمریکای شمالی انتخاب شد و بالاترین رتبه ایمنی مؤسسه بیمه ایمنی بزرگراه را دریافت کرد.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

چهار مدل 2WD و پنج مدل AWD در خط تولید وجود دارد که قیمت آنها از 29360 تا 43120 دلار متغیر است.

این کامیون همچنین دارای طیف وسیعی از فناوری های ایمنی متمرکز است.