CarPlay به صورت استاندارد با Ascent کاملاً جدید سوبارو عرضه می‌شود، پیش‌سفارش‌ها اکنون باز استSource link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

Ascent 2019 در چهار سطح با قیمت پایه 31995 دلار عرضه می شود و Apple CarPlay و Android Auto به صورت استاندارد با سیستم اطلاعات سرگرمی سوبارو Starlink 6.5 اینچی عرضه می شوند. این SUV همچنین دارای چهار پورت USB و 19 جا لیوانی (؟!) است.

سوبارو Ascent 2019 را در نمایشگاه خودروی لس آنجلس در نوامبر گذشته معرفی کرد این شرکت اکنون قیمت و جزئیات را منتشر کرده است در بزرگترین سوبارو تمام دوران.

سوبارو پیش فروش خودروی جدید خود را باز کرده است. معراج 2019. SUV جدید 3 ردیفه با استاندارد CarPlay عرضه می شود و به برخی از وسایل نقلیه دیگر این شرکت می پیوندد تا پلتفرم داخل خودروی اپل را ارائه دهد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


سوبارو قبلاً CarPlay را به یک ویژگی استاندارد در Crosstrek 2018 تبدیل کرده بود و همچنین پلتفرم درون خودروی اپل را به عنوان یک آپشن در سدان محبوب Legacy خود ارائه کرده بود. این خودروساز برای اولین بار CarPlay استاندارد را در Impreza 2017 معرفی کرد.

با سه سطح برتر، مشتریان یک سیستم چندرسانه‌ای 8 اینچی سوبارو استارلینک برای تجربه بیشتر CarPlay دریافت خواهند کرد. بالاترین سطح تریم، Touring، شامل بلندگوهای Harman Kardon، خروجی 120 ولتی، 8 پورت USB و موارد دیگر است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

در خبرهای دیگر CarPlay، شاهد معرفی اولین گیرنده CarPlay 9 اینچی پس از بازار توسط Alpine بودیم، Gracenote در تلاش است تا عملکرد AM/FM را به این پلتفرم بیاورد، و طیف وسیعی از تولیدکنندگان دیگر یکپارچگی بیشتر CarPlay را اعلام کرده‌اند.