CarPlay به کامیون‌های بیشتری می‌آید، از جمله RAM 1500 2019 با صفحه نمایش 12 اینچی، فورد رنجر

هیوندای 2019 ولوستر شامل CarPlay استاندارد با صفحه نمایش 7 اینچی و صفحه نمایش 8 اینچی اختیاری و شارژ بی سیم در صورت ارتقاء است.

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

تویوتا اعلام کرد که پس از سال‌ها مقاومت در برابر سیستم خودروی اپل، عرضه CarPlay را از طریق سدان آوالون 2019 خود آغاز خواهد کرد، و هوندا هفته گذشته به اشتراک گذاشت که Insight Prototype هیبریدی آن از CarPlay برخوردار است و در نمایشگاه خودرو به نمایش در خواهد آمد.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

صفحه نمایش لمسی 12 اینچی قابل تنظیم مجدد با گرافیک های سفارشی برای مدل های مختلف رم، سفارشی سازی آن را با صفحه نمایش تقسیم شده جدید آسان می کند، با استفاده از دو برنامه مختلف برای تنظیمات مورد نظر، مانند Apple CarPlay و کنترل های HVAC، یا یک برنامه، مانند به عنوان ناوبری در کل صفحه نمایش لمسی 12 اینچی.

CarPlay همچنین در مدل‌های جدید رم 2019 و کامیون‌های فورد که در این هفته به نمایش گذاشته می‌شوند، عرضه خواهد شد.

اپل کارپلی این هفته در نمایشگاه بین المللی خودرو دیترویت به نمایش گذاشته شده است و تویوتا تنها شرکتی نیست که این خبر را منتشر می کند. مدل های کامیون، هیبریدی و سدان 2019 با CarPlay همگی معرفی شده اند.

در نهایت، خودروی سایز متوسط ​​جدید فورد مرتب دارای Ford Sync 3 است که با CarPlay کار می کند و حتی شامل الکسا نیز می شود. فورد رنجر جدید و RAM 1500 به کامیون‌های منتخبی می‌پیوندند که قبلاً CarPlay را ارائه می‌کنند، از جمله هوندا ریج لاین 2018.


لبه نگاهی عملی به صفحه‌نمایش غول‌پیکر جدید در کامیون‌های RAM جدید دیدم که شامل شارژرهای بی‌سیم اختیاری نیز می‌شود.

جدید رم 1500 فناوری زیادی را در یک کامیون بزرگ بسته بندی می کند، از جمله CarPlay روی صفحه نمایش 8.4 یا 12 اینچی، اگرچه صفحه نمایش بزرگتر به طور کامل به CarPlay اختصاص ندارد زیرا فضا را با کنترل های روی صفحه به اشتراک می گذارد:

برای اخبار بیشتر اپل در 9to5Mac در YouTube مشترک شوید:

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


نسل سوم کیا قوی همچنین CarPlay استاندارد را با صفحه نمایش یکپارچه 8 اینچی و شارژ بی سیم اختیاری که با آیفون 8، آیفون 8 پلاس و آیفون X کار می کند، عرضه خواهد کرد.