CarPlay در iOS 17: Apple Music SharePlay، به‌روزرسانی‌های طراحی، تصویر زمینه جدید

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش کارپلی 9to5mac فارسی

و با iOS 17 یک گزینه تصویر زمینه جدید با حالت های روشن (بالا) و تاریک (زیر) ارائه می شود:

اکنون، SharePlay کنترل موسیقی داخل خودرو را برای همه آسان‌تر می‌کند، حتی مسافرانی که در عقب نشسته‌اند، بنابراین همه می‌توانند به موسیقی مورد علاقه‌شان گوش دهند و در آنچه در حال پخش است مشارکت کنند.

راه اندازی Apple Music SharePlay در ماشین از صفحه Now Playing انجام می شود. برای جستجوی مخاطبین نزدیک دارای iOS 17 یا جدیدتر، روی نماد SharePlay ضربه بزنید. همچنین یک کد QR وجود دارد که هر مسافری می تواند آن را اسکن کند تا به راحتی به جلسه SharePlay بپیوندد.

تعامل با سیری نیز به لطف iOS 17 به روز شده است. اگر از iOS 17 در آیفون پشتیبانی شده استفاده می کنید، اکنون می توانید از دستیار صوتی بخواهید هنگام تماس به جای «Hey Siri» با استفاده از CarPlay، «Siri» را بگوید.

اسکن کد (شما می توانید آن را امتحان کنید) از آیفون خود از شما می خواهد به جلسه SharePlay متصل شوید. همچنین گزینه ای برای فعال یا غیرفعال کردن کشف مخاطبین نزدیک وجود دارد.

در حالی که iOS 17 ممکن است در عملکرد CarPlay سبک باشد، خوب است که شاهد بهبودهایی باشیم در حالی که منتظر نسل بعدی CarPlay هستیم (و سال‌های آینده بدون نسل بعدی CarPlay رانندگی کنید). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد CarPlay، راهنماهای به روز شده ما را بررسی کنید:

iOS 17 اکنون در نسخه بتای توسعه دهندگان در دسترس است و به‌روزرسانی پیش‌نمایش آیفون شامل تغییراتی برای CarPlay است. به روز رسانی Apple Music بزرگترین تغییر است، اما چیزهای بیشتری برای دیدن وجود دارد.

ویژگی جدید پرچمدار CarPlay در iOS 17، Apple Music SharePlay است. اپل می گوید پخش موسیقی با هم را آسان تر می کند.

و در نهایت، یک طراحی جدید برای ارسال و خواندن پیام وجود دارد. دکمه ها اهداف لمسی بزرگی هستند و در گوشه سمت راست کلیدی برای روشن/خاموش کردن پیام های اعلامیه برای آن مکالمه وجود دارد.