Chase در خرید اپل، ارزش امتیاز بیشتری را ارائه می دهد

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

Chase اولین بار در سال 2018 فروشگاه اختصاصی Apple Ultimate Rewards را راه اندازی کرد و به دارندگان کارت خود امکان بازخرید امتیاز برای محصولات اپل را ارائه داد. ویترین اختصاصی اپل از طریق پورتال Chase Ultimate Rewards قابل دسترسی است و تقریباً هر محصولی را که در خود فروشگاه اپل پیدا می کنید ارائه می دهد. این شامل جدیدترین مک بوک ایر، خط جدید آیفون 14 و موارد دیگر است.

Chase بار دیگر یکی از سودآورترین تبلیغات کارت اعتباری خود را برای کسانی که از اپل خرید می کنند راه اندازی می کند. از امروز و تا 30 نوامبر ادامه می‌یابد، وقتی دارندگان کارت از امتیازهای Ultimate Rewards برای خرید در اپل استفاده می‌کنند، چیس ارزش‌های بازخرید پیشرفته‌تری را ارائه می‌کند. مقادیر دقیق بسته به کارت Chase که دارید متفاوت است.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


جزئیات این تبلیغات را در زیر مشاهده می کنید:

  • Freedom، Freedom Unlimited، Freedom Flex و Freedom Student: امتیازها 10 درصد بیشتر ارزش دارند
  • Ink Business Cash، Ink Cash و Ink Business Unlimited: امتیازها 10٪ بیشتر ارزش دارند
  • Ink Business Preferred و Ink Plus: امتیازها 25٪ بیشتر ارزش دارند
  • Sapphire Preferred: امتیازها 25٪ بیشتر ارزش دارند
  • Sapphire Reserve: امتیازها 50 درصد بیشتر ارزش دارند
  • JPMorgan Reserve: امتیازها 50 درصد بیشتر ارزش دارند

این برنامه با این امکان کار می کند که مشتریان از امتیازات خود به عنوان اعتبار برای خریدهای اپل خود استفاده کنند. به عنوان مثال، اگر یک دستگاه اپل با قیمت 120 دلار به ارزش نقدی 1.25 دلار را انتخاب کنید و نیمی از امتیاز را با استفاده از آن پرداخت کنید، از 4800 امتیاز استفاده می کنید و کارت اعتباری شما 60 دلار شارژ می شود.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی مثل همیشه، معمولاً وقتی از Chase Points خود برای سفر استفاده می کنید یا به شریک سفر منتقل می کنید، می توانید آنچه را که برای آن پرداخت می کنید، دریافت کنید. می‌توانید با برنامه‌های شخص ثالث مانند CardPointers درباره پاداش‌های کارت اعتباری و مقادیر امتیاز بیشتر بدانید.