ChatGPT برای iOS پشتیبانی از سیری و میانبرها را اضافه می کند. با دعوی قضایی روبرو می شود

پشتیبانی از کشیدن و رها کردن نیز اضافه شده است که به شما امکان می دهد خروجی چت بات را راحت تر به برنامه های دیگر منتقل کنید.

اعتقاد بر این است که این اولین مورد از این دست است، اگرچه یک شهردار استرالیایی قبلاً تهدید کرده است که ChatGPT را به دروغ به دلیل اینکه متهم به فساد شناخته شده است، شکایت خواهد کرد.

Engadget گزارش از ویژگی های جدید

عکس: Zac Wolff/Unsplash

ChatGPT به دلیل ایجاد استنادهای علمی و قانونی شناخته شده است، که اکنون توسعه دهنده OpenAI را در آب گرم قانونی قرار داده است. قانون بلومبرگ گزارش می دهد که این شرکت با شکایتی در رابطه با ربات خود مواجه است که یک پرونده اختلاس ساختگی را تشکیل می دهد.

ChatGPT برای iOS یک به روز رسانی دریافت کرده است که پشتیبانی از Siri و Shortcuts را اضافه کرده است. همچنین اکنون برای اولین بار از کشیدن و رها کردن پشتیبانی می کند.

Riehl از ChatGPT خواست تا خلاصه ای از Second Amendment Foundation v. فرگوسن، پرونده ای در دادگاه فدرال در واشنگتن که باب فرگوسن، دادستان کل ایالت را به سوء استفاده از قدرت خود از طریق سرد کردن فعالیت های بنیاد حقوق اسلحه متهم می کند.

در دیگر اخبار ChatGPT، غیرقابل اعتماد بودن خروجی هوش مصنوعی بارها مورد اشاره قرار گرفته است، از جمله تمایل آن به نقل قول – و اکنون چت بات را با مشکل قانونی مواجه کرده است…

ChatGPT برای به روز رسانی iOS

همچنین اکنون می توانید از سیری بخواهید که ChatGPT را نشان دهد یا این میانبرها را ایجاد کند. ChatGPT برای iOS در حال حاضر از تشخیص گفتار Whisper OpenAI برای ورودی صوتی استفاده می‌کند و سیری دسترسی آن را بیشتر گسترش می‌دهد.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش سیری 9to5mac فارسی

OpenAI LLC با شکایت یک مجری رادیویی گرجستانی برای افترا روبرو است که ادعا می کند برنامه هوش مصنوعی ویروسی ChatGPT یک شکایت حقوقی ساختگی ایجاد کرده است که او را به اختلاس متهم کرده است.

اما برای من بهترین بخش به روز رسانی این است که برنامه iPad اکنون یک برنامه iPad است. قبلاً فقط یک برنامه آیفون بود که روی iPad کار می کرد، با حال و هوای 2010. با این حال، اکنون امکان استفاده واقعی تمام صفحه در iPad را فراهم می کند.

چت بات به دلیل افترا شکایت کرد

OpenAI چند به روز رسانی جدید را برای برنامه iOS خود اعلام کرده است، از جمله یکپارچه سازی میانبر. اکنون می توانید یک درخواست ChatGPT در Shortcuts ایجاد کنید و آن را به عنوان پیوندی بین ابزار هوش مصنوعی و برنامه های مختلف ذخیره کنید. به عنوان مثال، از ChatGPT بخواهید به یک مشکل پاسخ دهد یا یک واقعیت را بیابد، سپس پاسخ را برای دوست خود ارسال کنید یا آن را به عنوان یادداشت ذخیره کنید.

مارک والترز در دادخواست خود در دادگاه ایالت جورجیا گفت که چت بات شکایت جعلی را به فرد ریهل، سردبیر نشریه اسلحه آمولند، که در حال گزارش یک پرونده قضایی واقعی در ایالت واشنگتن بود، ارائه کرد.

با این حال، گزارش شده است که ChatGPT خلاصه ای از پرونده را در اختیار ریهل قرار داده است که در آن بیان شده است که آلن گوتلیب، بنیانگذار بنیاد اصلاح دوم، از والترز به دلیل «کلاهبرداری و اختلاس» از این بنیاد به عنوان مدیر ارشد مالی و خزانه دار شکایت کرده است.