Eddy Cue جزئیات درایورهای روزانه خود، Apple Music در مقابل Spotify و موارد دیگر را ارائه می دهد [Video]


ادی کیو، معاون ارشد خدمات اپل، به اندازه برخی از مدیران اپل دیگر مصاحبه نمی کند. با این حال، این هفته کیو با صفوان احمدمیا در کانال یوتیوب SuperSaf به گفتگو نشست تا در مورد مجموعه خدمات اپل، محصولات و یادگاری های محبوب اپل و موارد دیگر صحبت کند.

در این مصاحبه، کیو جزئیات محصولات اپل را که هر روز استفاده می کند، ارائه می دهد و احتمالاً پاسخ های او شما را شگفت زده نخواهد کرد. کیو می‌گوید که از آیفون 15 پرو مکس، آی‌پد پرو 13 اینچی، مک‌بوک ایر 15 اینچی، مک استودیو و (شاید شگفت‌انگیزتر از همه)، بیتس سولو بادز جدید 79 دلاری استفاده می‌کند. کیو می‌گوید آی‌پد پرو ۱۳ اینچی احتمالاً دستگاهی است که او بیشتر از همه از آن استفاده می‌کند، همانطور که تیم کوک، مدیرعامل اپل نیز از آن استفاده می‌کند.

در مورد اینکه چرا شخصی باید از Apple Music به جای Spotify استفاده کند، Cue توضیح داد:

همه تقریباً آهنگ های یکسانی دارند، بنابراین هیچ تفاوتی وجود ندارد، اما این بدان معنا نیست که ما نمی توانیم نوآوری کنیم و کارهای خاصی انجام دهیم. این اشتباهی است که مردم فکر می کنند.

اگر به چند سال گذشته نگاه کنید، ما در کیفیت موسیقی نوآوری کرده ایم. در تاریخ موسیقی دو فرمت مونو و استریو وجود داشته است. اکنون با صدای فراگیر ما، این اولین باری است که مجموعه ای از AirPods را می گذارید و سر خود را حرکت می دهید و موسیقی را می شنوید، مثل اینکه با گروه روی صحنه نشسته اید، درست مانند زمانی که آنها آن را می خوانند.

ما هنوز فکر می کنیم یک عنصر انسانی در اینجا وجود دارد، حتی اگر ما عاشق فناوری هستیم. همیشه یک جنبه انسانی وجود دارد که برای ما ضروری است. با رادیو شروع می‌شود، جایی که ما برنامه‌های زنده رادیویی را با دی‌جی‌های واقعی انجام می‌دهیم، و لیست‌های پخشی که ایجاد می‌کنیم الگوریتمی هستند، اما همچنان با لمس شخصی هستند.

ما کارهای بسیار جالبی با اشعار انجام دادیم.

یکی از چیزهایی که می‌دانستیم نمی‌توانیم انجام دهیم، موسیقی کلاسیک در Apple Music بود. بنابراین تصمیم گرفتیم که اگر موسیقی کلاسیک را دوست دارید، ما نیز همین نوع تجربیات را به شما ارائه دهیم. بنابراین ما یک برنامه کاملاً متفاوت برای Apple Classical ایجاد کردیم.

من فوق العاده به تیم افتخار می کنم زیرا ما همیشه به ایده های جدیدی فکر می کنیم که خدمات را برای مشتریان و شنوندگان ما بهبود می بخشد و فکر می کنم هنوز کارهای بیشتری برای انجام دادن وجود دارد.

در ادامه می‌توانید ویدیوی کامل را تماشا کنید. من واقعاً از دیدن کیو در کانون توجه برای اولین بار پس از مدتی لذت بردم، بنابراین قطعا ارزش دیدن دارد.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی