ESR HaloLock با CryoBoost شارژ سریع MagSafe را باز می کند

ESR HaloLock همچنین دارای یک اسلات روی داک است تا ایرپادهای شما را نیز شارژ کند. در حالی که باتری‌های AirPods به قدری خوب هستند که نیازی به شارژ روزانه ندارند، به دلیل وجود شارژر بی‌سیم موجود در حوض، بیشتر اوقات باتری‌های خود را شارژ می‌کنم. HaloLock به من این امکان را می دهد که ایرپادهای خود را در حین استفاده از تلفن یا آی پدم شارژ کنم. اگرچه ایرپاد پرو جدید را سفارش دادم، اما ایرپادهای فعلی من سه ساله هستند، بنابراین در این مرحله حداقل یک روز در میان کیس را شارژ می کنم. با این ایستگاه اتصال، من آنها را به سادگی روی پایه شارژر می اندازم، و من آماده ام.

نتیجه گیری در مورد ESR HaloLock با CryoBoost

ESR HaloLock

شارژ MagSafe به سرعت تبدیل به یکی از ویژگی های مورد علاقه من شده است که در چند سال گذشته به آیفون اضافه شده است. از زمانی که MagSafe به مجموعه آیفون 12 اضافه شد، از شارژرها، داک‌ها و پایه‌های ماشین بی‌شماری استفاده کرده‌ام. یکی از مواردی که اخیراً به دسکتاپ اضافه شده است شارژر ESR HaloLock 2-in-1 با کریو بوست است. این یک گزینه عالی برای شارژ کردن آیفون از طریق MagSafe و در عین حال خنک نگه داشتن آن است. همچنین شامل یک شارژر عالی AirPods است.

چرا CryoBoost؟

ESR HaloLock with CryoBoost را می توان از آمازون یا مستقیماً از ESR خریداری کرد.

اگر می خواهید از این ایستگاه در کنار تخت خود استفاده کنید، ESR نیز به این فکر کرده است. این شامل یک گزینه خواب است که می توانید چراغ وضعیت را خاموش کنید. در حالی که ESR HaloLock در حالت خواب است، CryoBoost نیز غیرفعال است. بسیاری از تولیدکنندگان به نحوه کار و عملکرد محصولشان چه روی میز و چه روی میز کنار تخت فکر نمی کنند، بنابراین من از این گزینه قدردانی می کنم.

ESR 2-in-1 HaloLock with CryoBoost یک راه عالی برای شارژ آیفون، ایرپاد و سایر دستگاه های بی سیم است. جمع و جور، بادوام و آسان برای استفاده است و در عین حال راحتی شارژ بی سیم را ارائه می دهد. این طراحی همچنین به شما امکان می دهد تلفن خود را در حالت افقی یا عمودی به صورت عمودی قرار دهید تا بتوانید اعلان ها یا تماس های FaceTime را بدون برداشتن دستگاه خود مشاهده کنید. من از کار انجام شده توسط CryoBoost برای سرعت بخشیدن به شارژ قدردانی می کنم. در مجموع، این یک گزینه محکم برای شارژ MagSafe در میز شما است. آیفون و ایرپاد پرو من هنوز شارژ هستند. اگر می‌خواهید اپل واچ خود را نیز شارژ کنید، گزینه ایستگاه شارژ سه دستگاه از ESR نیز وجود دارد.

برای آن دسته از ما که به راحتی شارژ MagSafe عادت کرده ایم، به نظر می رسد این یک راه حل واضح برای شارژ چندین دستگاه به طور همزمان بدون نگرانی از گره خوردن یا گم شدن کابل ها در کیف هایمان باشد!

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.
Source link

بخش نقد و بررسی 9to5mac فارسی

برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

به طور کلی، CryoBoost شارژ سریع‌تر را در MagSafe باز می‌کند، زیرا آیفون شما را در حین شارژ خنک نگه می‌دارد. این یک چیز ضروری در ماشین است و به یک دفتر کار اضافه می شود. ESR ادعا می کند که می تواند آیفون 13 را در سه ساعت در حین تماشای ویدیو به طور کامل شارژ کند، در حالی که شارژر رسمی MagSafe بیش از 7 ساعت طول می کشد.

شارژ ایرپاد

ESR با این نسل محصول CryoBoost را راه اندازی کرد و همچنین گزینه ای برای شارژ خودرو دارد. این شارژر اصلی ماشین من شده است که در گرمای تابستان عالی بوده است. ایستگاه اتصال رومیزی جدید نیز همین فناوری را به دفتر کار شما می آورد. در حالی که خنک نگه داشتن آن در پشت میز من به اندازه داخل ماشین مهم نیست، من از سرعت شارژ بی سیم آن قدردانی می کنم. طرفداران مقداری نویز پس‌زمینه دارند، اما برای کسی که در تماس زوم است متوجه آن شود کافی نیست. من واقعاً از صدای اضافی قدردانی می‌کنم، مخصوصاً وقتی که در یک HomePod mini به موسیقی گوش نمی‌دهم – CryoBoost در ESR HaloLock سکوت را می‌شکند و صدایی در پس‌زمینه به من می‌دهد.