Eve به‌روزرسانی‌های سفت‌افزار Matter را در تاریخ 17 آوریل برای تجربه قابل‌اعتمادتر HomeKit اعلام می‌کند

حریم خصوصی برای ایو بسیار مهم است، به همین دلیل است که همه محصولات آنها طوری طراحی شده اند که بدون نیاز به ابر عمومی به صورت محلی کار کنند. با Matter، همه دستگاه‌های Eve کاملاً محلی هستند و اطمینان می‌دهند که هیچ ضبط یا ردیابی مبتنی بر ابری لازم نیست. این بدان معناست که کاربران می توانند با خیالی آسوده و با آگاهی از محافظت از حریم خصوصی خود، دستگاه های خانه هوشمند خود را کنترل کنند.

جروم گاکل، مدیرعامل Eve Systems گفت: ما سفر خود را به سمت ماده در پاییز 2020 با معرفی فناوری Thread به خط تولید خود آغاز کردیم که با Eve Energy شروع شد. «امروز، پس از تلاش‌های قابل توجه تیم‌هایمان، به دایره کامل رسیده‌ایم و اولین Eve Energy را در دست مشتریان قرار داده‌ایم که نه تنها دارای نشان Matter است، بلکه دارای گواهینامه توسط پلت‌فرم‌های خانه هوشمند پیشرو است.

مواد به طور پیش فرض محلی است

Eve پیشرو در ارتقاء Matter برای محصولات خود بوده است و امروز از عرضه آخرین سری دستگاه های خارج از جعبه خود با قابلیت Matter خبر داد. مشتریان اکنون می توانند دوشاخه هوشمند Eve Energy را برای آمریکای شمالی، اروپا و بریتانیا خریداری کنند، در حالی که حسگرهای Eve Motion و Eve Door & Window در 17 آوریل در دسترس خواهند بود. کاربران فعلی جدیدترین مدل‌های HomeKit و Thread Energy-Eve Eve، Eve Motion و Eve Door & Window نیز می‌توانند دستگاه‌های خود را از 17 آوریل از طریق برنامه Eve برای iPhone و iPad به‌طور رایگان به Matter ارتقا دهند.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

انرژی حوای دارای ماده را می توان در آمازون یا مستقیماً از ایو خریداری کرد. سایر دستگاه‌ها در ماه آوریل در دسترس خواهند بود، اما دستگاه‌های موجود را می‌توان به‌صورت رایگان از طریق یک به‌روزرسانی سیستم‌افزار فرا-هوا ارتقا داد.