Eve خروجی انرژی جدید Eve (اکنون در دسترس)، کلید Eve Light و Eve Blinds با پشتیبانی Matter را اعلام کرد.


به روز رسانی: Eve Energy Outlet اکنون ارسال می شود. می توان آن را در آمازون یا فروشگاه حوا خریداری کرد. Eve Energy Outlet سوکت دیواری سنتی شما را با یک پریز دارای ماده جایگزین می کند. این به شما این امکان را می دهد که با استفاده از Siri، برنامه Home یا به عنوان بخشی از اتوماسیون HomeKit، دو پریز را به صورت جداگانه کنترل کنید.

Eve، یک فروشنده محبوب HomeKit، سه محصول جدید را پیش از CES 2024 معرفی کرد. امروز، اعلام کرد که Eve Energy Outlet، Eve Light Switch و Eve Blinds همگی در سال 2024 به فروشگاه Eve و آمازون خواهند آمد.

مصرف انرژی حوا

Eve Energy Outlet اولین محصول داخلی Eve است. در حالی که Eve Energy بر روی یک پریز ساده و صفحه نصب شده ساخته شده است، Energy Outlet با تعویض پریز دیواری فعلی شما یک راه حل دائمی ارائه می دهد. پریز در رنگ سفید موجود است و می توان از آن در یک یا چند نصب استفاده کرد.

جروم گاکل، مدیر عامل شرکت Eve Systems می‌گوید: «پریز انرژی ایو، سوئیچ نور حوا و پرده‌های حوا به‌طور یکپارچه در فضای داخلی مدرن قرار می‌گیرند و برای صاحبان خانه‌هایی که به دنبال طراحی زیرساخت خانه هوشمند کامل، بادوام و کم‌مصرف هستند، گزینه‌ای عالی هستند. “به لطف Matter، آنها مقیاس پذیرترین گزینه ها برای مدیریت مصرف انرژی، روشنایی و سایه هستند.”

سوئیچ نور حوا با مواد

کلید چراغ حوا

نسخه سازگار با ماده کلید Eve Light، راحتی روشنایی متصل را بدون تعویض یک لامپ در خانه شما به ارمغان می آورد. چراغ ها را می توان به راحتی از طریق برنامه یا کنترل صوتی سیری روشن یا خاموش کرد. Eve Light Switch به صورت هماهنگ با سایر دستگاه های Matter کار می کند، بنابراین می توانید از آن در HomeKit یا هر پلتفرم دیگری که با Matter کار می کند استفاده کنید.

پرده حوا سازگار با مواد

حوا کور می کند

مجموعه پرده های حوا مجموعه ای از پرده های سفارشی است که دارای عملکرد Eve MotionBlinds و ویژگی Eve’s Adaptive Shading است. برنامه Eve به کرکره های غلتکی با فناوری Eve MotionBlinds اجازه می دهد تا بر اساس موقعیت خورشید در مکان شما به طور خودکار بسته شوند. پارچه های مورد استفاده در مجموعه Eve Blinds در گزینه های نیمه شفاف و خاموشی موجود هستند و دارای خواص عایق هستند که باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. پرده های غلتکی از مجموعه Eve Blinds برای سفارش در ایالات متحده و آلمان از فروشگاه Eve موجود خواهد بود.

نتیجه گرفتن

Eve Energy Outlet از 6 فوریه 2024 با قیمت 49.95 دلار در فروشگاه Eve و آمازون در دسترس خواهد بود. Eve Light Switch with Matter در سه ماهه دوم 2024 با قیمت 49.95 دلار وارد بازار می شود. مجموعه Eve Blinds از 1 فوریه 2024 در فروشگاه Eve در ایالات متحده و آلمان در دسترس خواهد بود.

FTC: ما از لینک های وابسته به صورت خودکار و درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی