Eve Aqua آبیاری در فضای باز را با ادغام HomeKit خودکار می کند

هنگامی که آن را روشن کردید، می خواهید کد HomeKit را اسکن کنید. از آنجایی که Eve Aqua قرار است بیرون بماند، توصیه می کنم یک کپی از کد را در Apple Notes نگه دارید. کارت خانهیا کنترلر برای HomeKit. من بلافاصله یک به روز رسانی سیستم عامل برای اعمال با استفاده از برنامه آیفون حوا. هدف به‌روزرسانی میان‌افزار فعال کردن پشتیبانی Thread بود که پس از انتشار HomePod mini باز شد.

Eve Aqua را نصب کنید

این محصول برای همه نیست. شما باید یک سیستم آبپاش در فضای باز داشته باشید، حتی اگر فقط یک شلنگ و یک آبپاش سنتی باشد. اگر قصد دارید در طول تابستان حدود یک هفته خارج از شهر باشید، می‌توانید یک سیستم آبپاش موقتی نصب کنید تا گیاهان و علف‌های خود را طبق برنامه آبیاری کنید یا آن را در صورت نیاز اجرا کنید. من خوشحالم که حوا آکوا ویژگی ها و تعهد حوا به فناوری HomeKit و Thread را قدردانی می کنیم.

یکی از بخش های HomeKit که من عاشق آن هستم این است که چگونه می توان محصولات جدید را به راحتی به خانه شما اضافه کرد. از آنجایی که اپل با کد QR استاندارد شده است، این فرآیندی است که به راحتی برای هر محصول جدیدی که می خواهید اضافه کنید قابل تکرار است.

من اغلب محصولات Eve را برای HomeKit مرور می‌کنم، زیرا از پشتیبانی Thread آن‌ها قدردانی کرده‌ام و بسیار بر حفظ حریم خصوصی متمرکز هستم. یکی از محصولات آنها که من تازه شروع به استفاده از آن کرده ام این است حوا آکوا با پشتیبانی سیم

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای استفاده از محصول، ضربه زدن روی نماد در برنامه Home است. دستگاه شیر آب را باز می کند و شروع به آبیاری می کند. نماد به حالت “در حال اجرا” تغییر می کند تا نشان دهد که آب در حال جریان است. وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید نماد را فشار دهید تا آبیاری متوقف شود.

اتوماسیون ها

حتی اگر راه‌اندازی آبیاری دائمی ندارید، متوجه شدم این محصول زمانی که به تعطیلات می‌روید و کسی برای بررسی گیاهان شما در دسترس نیست، بسیار مفید است. به اندازه گرمای تابستان در اینجا، یک هفته بدون باران یا آبیاری می تواند گیاهان را از رشد به مرگ برساند.

Eve Aqua را در HomeKit راه اندازی کنید

را واقعی سرگرمی زمانی است که می توانید اتوماسیون ها را راه اندازی کنید. برخلاف بسیاری از لوازم جانبی HomeKit، برای راه اندازی اتوماسیون ها باید از برنامه Eve استفاده کنید. نمی‌دانم چرا نمی‌توانید یک برنامه زمانی اولیه در برنامه Home ایجاد کنید، اما Aqua برای ایجاد اتوماسیون مبتنی بر زمان در روز برای من در دسترس نبود.

Eve Aqua برای یک شیر آب استاندارد 3/4 اینچی قرار می گیرد، اما یک آداپتور برای شلنگ کوچکتر نیز وجود دارد. اگر در نشت آب از بالا مشکل دارید، باید از حلقه آب بندی اضافی موجود در جعبه استفاده کنید. پس از اتصال به شیر آب، می توانید آن را به خانه خود متصل کنید. سپس شیر آب را باز کنید و آماده حرکت هستید.

استفاده از Aqua در برنامه Home

حوا آکوا توسط دو نیرو می گیرد باتری های AA. ایو گفت که باتری ها باید یک فصل آبیاری کامل دوام بیاورند. پس از جعبه گشایی، باتری‌های داخل جعبه را به همراه تعدادی لوازم جانبی برای کمک به اتصال Eve Aqua به شیر آب بیرونی خود خواهید دید. در مرحله بعد، قسمت پایین دستگاه را برای نصب باتری ها بلغزانید و سپس آن را در جای خود قرار دهید.

HomeKit هفتگی مجموعه‌ای است که بر لوازم جانبی خانه هوشمند، نکات و ترفندهای اتوماسیون و هر چیزی که به چارچوب خانه هوشمند اپل مربوط می‌شود تمرکز دارد.
Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

محصول Eve Aqua چندین سال است که وجود داشته است، اما نسخه به روز شده 2020 از Thread پشتیبانی می کند، بنابراین اکنون زمان مناسبی برای سرمایه گذاری در خودکار کردن آبیاری در فضای باز است. در زادگاه من چاتانوگا، تنسی، تابستان ها می تواند خشک، گرم و مرطوب باشد، بنابراین گیاهان به آبیاری اضافی نیاز دارند.

در برنامه Eve، Eve Aqua را در لیست دستگاه خود پیدا کنید و به دنبال بخش تقویم بگردید. برای مثال، می‌توانید برنامه‌ای ایجاد کنید که هر روز صبح از ساعت 6:00 صبح شروع شود و برای مدت زمان از پیش تعریف شده اجرا شود.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

اگر می خواهید جلوتر بروید، می توانید برنامه Shortcuts را در این برنامه ادغام کنید تا قبل از اجرای برنامه، آب و هوا را بررسی کنید. به بخش برنامه زمانی برنامه Eve برگردید، روی چرخ دنده زیر این بخش برای Eve Aqua ضربه بزنید و تعلیق برنامه را پیدا کنید. روی «Install Siri Shortcut» ضربه بزنید. پس از نصب، می توانید بگویید “Hey Siri, check the watering” و پس از تایید پیش بینی ها، آبیاری شما می تواند ادامه یابد. همچنین می توانید آن را مستقیماً از برنامه Shortcuts اجرا کنید.

نتیجه گرفتن