Eve Aqua پشتیبانی Thread را برای اسپرینکلرهای HomeKit اضافه می کند

من به زودی یک بررسی کامل خواهم داشت، اما می‌توانید Eve Aqua جدید را امروز در آمازون یا فروشگاه Eve خریداری کنید.Source link

بخش هوم کیت 9to5mac فارسی

اگر امروز خانه جدیدی می سازید و به دنبال سیستم آبپاش هستید، بهتر است سیستمی را تهیه کنید که با HomeKit کار می کند. اگر به دنبال حفاری حیاط خود نیستید یا نمی خواهید یک سیستم آبپاش موجود یا نصب شیلنگ در فضای باز را بازسازی کنید، Eve Aqua جدید دستگاه مناسبی برای شماست. پس از نصب، کنترلر آب هوشمند Eve Aqua سیستم آبیاری شما را از طریق آیفون، سیری یا دکمه داخلی فعال می کند و پس از یک دوره از پیش تعیین شده به طور خودکار خاموش می شود تا از هرگونه غافلگیری در قبض آب جلوگیری شود.

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بعد از.


برای اخبار بیشتر اپل، 9to5Mac را در YouTube بررسی کنید:

جروم گاکل، مدیرعامل Eve Systems می‌گوید: «Eve Aqua زیبا است و باغبانی هوشمند را آسان، ایمن و شادی‌بخش می‌کند. “Threading نیاز به پل دیجیتال را از بین می‌برد، در حالی که آداپتور شیر برنجی اتصال فیزیکی محکمی را تضمین می‌کند. و البته برنامه زیبای حوا ما همه آن‌ها را گرد هم می‌آورد و برنامه‌ریزی و نظارت بر بازی کودکان مصرف را انجام می‌دهد.»

در حالی که سبک بدنه جدید برای دوام کلی فوق‌العاده است، ارتقای ضروری در بخش نرم‌افزار Eve Aqua با Thread است. فناوری Thread به طور خاص برای برنامه های کاربردی خانه های هوشمند برای بهبود اتصال بین محصولات توسعه یافته است. با ایجاد شبکه Thread خود (HomePod Mini، دستگاه های دیگر و غیره) یک شبکه مش ایجاد خواهید کرد. در این شبکه مش، چراغ ها، ترموستات ها، پریزها، سنسورها و غیره وجود دارد. همچنین می توانند بدون محدودیت از طریق هاب مرکزی مانند پل یا روتر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. این به این دلیل است که یک شبکه Thread به آن نیاز ندارد. اگر یک دستگاه از کار بیفتد، بسته های داده به سادگی به دستگاه بعدی در شبکه رله می شوند.

مشخصات Eve Aqua

  • رزوه لوله: 3⁄4 اینچ
  • محدوده دمای عملیاتی: 4C–50C/39F–122F
  • فشار: Min1bar/14.5psi–Max5bar/72.5psi
  • مقاومت در برابر آب IPX4
  • محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
  • با 2 باتری قلمی قابل تعویض تغذیه می شود
  • قابلیت اتصال: بلوتوث کم انرژی، نخ
  • ابعاد فیزیکی: 77 × 95 × 128 میلی متر / 3.03 × 3.74 × 5.04 اینچ.

Eve Aqua جدید با تمام سیستم‌های شیلنگ سنتی و دستگاه‌های پخش آب چند کاناله مانند Gardena سازگار است. به علاوه، هفت دوره آبیاری خارج از جعبه را ارائه می دهد. با استفاده از یک برنامه زمانی سفارشی یا فعال کردن دستی آن اگر نگران گیاهان یا چمن خود در طول موج گرما هستید، کنترل کامل آبیاری خود را از طریق برنامه Home یا برنامه Eve iPhone خواهید داشت.

با توجه به اضافه شدن Thread به سنسور Eve Motion، Eve با ارتقای دیگری به یکی از محصولات موجود خود بازگشته است. Eve Aqua جدید اکنون در دسترس است و بهترین راه برای تبدیل یک شیر آب سنتی در فضای باز به شیری است که از HomeKit برای آبیاری خودکار چمن، گیاهان و غیره شما پشتیبانی می کند.

Eve Aqua جدید بر اساس مدل قبلی خود با استفاده از طراحی جدید داخلی و خارجی ساخته شده است که فرم و عملکرد را اضافه می کند. Eve Aqua بدنه خاکستری فضایی و جلوی مشکی مات دارد. این سیستم داخلی قبلی را با اتصال شیر برنجی و شیر مغناطیسی جایگزین می کند تا دوام را بهبود بخشد، محافظت در برابر نشت بهتری داشته باشد و عملکرد تقریباً بی صدا نسبت به مدل قبلی دارد.

حوا آکوا