Exceptional Minds از پشتیبانی اپل برای خلاقیت عصبی برخوردار می شود

Exceptional Minds، یک سازمان غیرانتفاعی که به خلاقان عصبی کمک می کند تا علایق خود را به شغل تبدیل کنند، از برنامه کمک هزینه های اجتماعی اپل حمایت می شود.

مجری برنامه جس جروم می گوید که برای معلمان که باید یاد بگیرند روش های تدریس خود را با سبک های یادگیری منحصر به فرد هر دانش آموز تطبیق دهند، به همان اندازه چالش برانگیز و رضایت بخش است.

Exceptional Minds در سال 2011 در لس آنجلس برای کمک به افراد مبتلا به اوتیسم که ممکن است با چالش های بزرگتری در تحصیل و شغل خود مواجه شوند، تاسیس شد.

بودجه از طریق برنامه Employee Giving ارائه می‌شود، که در آن اپل با هر دلار اهدایی کارمندان مطابقت می‌کند و مبلغ اضافی را برای هر ساعت خدمات داوطلبانه کارکنان Apple ارائه می‌دهد.

این برنامه همچنین شامل مهارت های جستجوی شغل، مانند نوشتن رزومه و پاسخ به سؤالات مصاحبه است و آنها را به کارفرمایان بالقوه معرفی می کند.

این بدان معنی است که تا زمانی که آنها Exceptional Minds را ترک کنند، اهدافی مانند ارائه کمیک به DC یا کار به عنوان طراح حرکت برای یک استودیو بزرگ فقط رویا نیستند – آنها در دسترس هستند.

تیم دیلی، رئیس دانشگاه و مدیر برنامه‌های دانشگاهی می‌گوید: «ذهن استثنایی در نحوه کار با دانش‌آموزان مبتلا به اوتیسم بسیار منحصر به فرد است. ما می‌خواهیم جهانی بسازیم که در آن دانش‌آموزان به دلیل استعدادهایشان شناخته شوند و نه برای چالش‌هایی که با آن روبرو هستند.»

FTC: ما از لینک های وابسته خودکار درآمدزا استفاده می کنیم. بیشتر.Source link

بخش appl 9to5mac فارسی

این مدرسه با استفاده از محصولات و فناوری ارائه شده تا حدی توسط برنامه کمک‌های اجتماعی اپل، هنرمندان عصبی واگرا را برای قابلیت استخدام در سرگرمی از طریق ترکیبی از آموزش فنی، تجربه عملی و برنامه‌ریزی شغلی آموزش می‌دهد. […]

تنها در چند سال، فارغ التحصیلان در نیروگاه های صنعتی مانند Marvel، Nickelodeon و Cartoon Network مشغول به کار شدند و این موفقیت ها گواهی بر رویکرد مدرسه است. در Exceptional Minds، دانش‌آموزان آزادی و انعطاف‌پذیری لازم را دارند تا با سرعت خودشان پیش بروند، در حالی که مسئولیت سختی‌های یک برنامه سه‌ساله را بر عهده دارند – روشی که آن را از مدارس سنتی‌تر متمایز می‌کند که دانش‌آموزان ممکن است در دوران رشد مجبور به رفتن به آنها شوند. . . نظرات فراوان هستند و برای کمک به هنرمندان برای تعیین انتظارات معقول از خود و کارشان طراحی شده اند.

از طریق برنامه های آموزشی و کارآموزی، دانش آموزان شروع به توسعه روابط با کارفرمایان می کنند و آن کارفرمایان شروع به یادگیری در مورد نیازها یا سبک های کاری خود می کنند. […]

دانش آموزان با Adobe Creative Suite در مک کار می کنند، از جمله Photoshop، After Effects، Premiere و Animate. ویژگی‌های خاص اپل مانند صداهای پس‌زمینه و دسترسی هدایت‌شده می‌توانند نقش بزرگی در بهبود تمرکز داشته باشند.